Aktualizujte si aplikáciu: vykonali sme zmeny!

Aktualizujte si aplikáciu: vykonali sme zmeny!

Aktualizujte si aplikáciu a získajte ešte väčšiu kontrolu nad svojimi údajmi a plnú podporu funkcií, ako sú napríklad aktuálne informácie o vašich objednávkach či obľúbené ponuky a kampane.

Môžete aktualizovať svoju aplikáciu tu:

App button 2
App button

Dôležité: Ak chcete získať úplnú podporu funkcií a dostávať push upozornenia s aktuálnymi informáciami o svojich objednávkach (napr. potvrdenie o doručení) a obľúbených ponukách a kampaniach, odporúčame vám vyjadriť súhlas so sledovaním v aplikácii. Ak so sledovaním nesúhlasíte, obmedzíme sa na základné sledovanie, čo znamená, že sa vám nebude zobrazovať prispôsobený obsah a nebudeme vám môcť posielať push upozornenia s najnovšími informáciami. Ďalšie informácie o sledovaní a všetkých dostupných možnostiach nájdete v nastaveniach aplikácie. Tu môžete vždy upraviť svoje predvoľby.

Aplikácie od spoločnosti Zalando SE (Lounge by Zalando) zhromažďujú informácie o používateľoch a ich spôsobe používania, zariadeniach a mobilných identifikátoroch, aby boli naše aplikácie naďalej spoľahlivé a bezpečné, na meranie výkonu a poskytovanie prispôsobených reklám. Ďalšie informácie nájdete v našich pravidlách ochrany osobných údajov a obchodných podmienkach.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Kontaktujte nás priamo
Zavolajte nám
0233331697
Neuplatňujú sa vyššie náklady ako základné tarify
K dispozícii po – pi (9:00 – 18:00)
Pošlite nám správuPošlite nám správu pomocou kontaktného formulára. Odpovieme vám do jedného až dvoch dní.
Poslať správu