Predstavujeme: Lounge by Zalando

Predstavujeme: Lounge by Zalando

Konečne je to tu! Nový dizajn, nová aplikácia, nový Lounge by Zalando. Sme odvážnejší, hravejší a inkluzívnejší než predtým – a milujeme to.

Ale prečo vlastne tá zmena?

Chceme prinášať radostné chvíle, kedy naši zákazníci môžu objavovať každodenné nové ponuky módy za neuveriteľné ceny. Je to ako zážitok z hľadania pokladov, ak zrovna potrebujete nové štýlové kúsky.

Čo sa pre vás mení?

Okrem nášho nového loga, názvu a štýlu takmer nič! Lounge zostáva miestom, kde môžete každý deň objaviť niečo nové, od známych značiek za dostupné ceny až po horúce novinky s úžasnými zľavami – pre každého máme niečo. Jednoducho sa prihláste na www.zalando-lounge.sk a pokračujte v používaní svojho existujúceho účtu ako zvyčajne.

Zostáva Lounge súčasťou Zalanda?

Áno, Lounge by Zalando zostáva súčasťou skupiny Zalando.

Aj keď naše časovo obmedzené ponuky a úžasné zľavy na módu, prémiové kúsky a domáce potreby samozrejme zostávajú, odteraz môžete očakávať trochu iný zážitok z nakupovania – a buďte si istí, že sme stále súčasťou jednej veľkej rodiny.

Ako sa zmenilo logo?

Naše logo tiež prešlo úpravou, aby lepšie odrážalo hodnoty našej značky: odvaha, hravosť a inklúzia. Nové logo obsahuje drahokam, ktorý sa používa predovšetkým v ikone aplikácie a označuje naše neprehliadnuteľné ponuky, zatiaľ čo značka obsahuje spojenie „Zalando Orange“, aby sa zdôraznilo naše spojenie so skupinou Zalando.

Lounge by Zalando Logo


Môžem i naďalej kontaktovať Lounge prostredníctvom rovnakých kanálov ako predtým?

Áno, stále sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom nášho kontaktného formulára, chatu alebo našej horúcej linky. Ak nás sledujete na sociálnych sieťach, určite ste si všimli, že názov nášho profilu sa už zmenil na Lounge by Zalando. A ak nás ešte nesledujete, budeme radi, ak sa pripojíte k našej komunite kliknutím sem.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Kontaktujte nás priamo
Zavolajte nám
0233331697
Neuplatňujú sa vyššie náklady ako základné tarify
K dispozícii po – pi (9:00 – 18:00)
Pošlite nám správuPošlite nám správu pomocou kontaktného formulára. Odpovieme vám do jedného až dvoch dní.
Poslať správu