Prečo nie je môj preferovaný spôsob platby dostupný?

Prečo nie je môj preferovaný spôsob platby dostupný?

Je nám ľúto, ak Váš obľúbený spôsob platby nie je dostupný na úhradu Vašej objednávky.

V niektorých prípadoch môže byť dostupnosť platobných spôsobov limitovaná. Môže sa to stať napríklad v prípade: ak sa nezhoduje doručovacia a fakturačná adresa z dôvodu preklepu, či neúplnosti údajov; zmena adresy či priezviska; ak ste si zvolili Výjdajné miesto alebo Box ako metódu doručenia; ak je to Vaša prvá objednávka zo Lounge by Zalando.

Prosíme Vás o pochopenie, že niektoré spôsoby platby sú nákladnejšie alebo riskantnejšie. Ako iné platformy a obchody, aj my používame nezávislé kreditné spoločnosti na zabezpčenie platieb. Vyhradzujeme si právo neponúkať niektoré platobné metódy na konkrétnych objednávkach (viac detailov nájdete v našich Obchodných podmienkach).

Náš tím Starostlivosti o zákazíkov nemá žiadnu možnosť zmeniť platobné metódy, ktoré sú Vám ponúknuté pri potvrdení objednávky. Z dôvodu ochrany Vašich osobných údajov, nie je možné, aby sme zistili, ktorý konkrétny spôsob platby Vám nebol ponúknutý.

Ak je Váš obľúbený spôsob platby nedostupný, prosíme Vás, aby ste si vybrali iný dostupný spôsob platby, a to kliknutím na ikonu ceruzky pri náhľade zhrnutia objednávky.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Kontaktujte nás priamo
Zavolajte nám
0233331697
Neuplatňujú sa vyššie náklady ako základné tarify
K dispozícii po – pi (9:00 – 18:00)
Pošlite nám správuPošlite nám správu pomocou kontaktného formulára. Odpovieme vám do jedného až dvoch dní.
Poslať správu