Ako dlho trvá doručenie?

Ako dlho trvá doručenie?

Vy si objednáte tovar, ktorý sa vám páči. Po ukončení akcie tento tovar objednáme od našich dodávateľov. Keď tovar dorazí do nášho logistického centra, prejde kontrolou kvality. Následne vám objednávku odošleme. To je dôvod, prečo môže doručenie trvať až 6 týždňov.

V rámci niektorých kampaní ponúkame aj skrátený čas doručenia. Tovar z nich možno v takých prípadoch doručiť do niekoľkých dní. Majte však na pamäti, že ak vo svojej objednávke skombinujete tovar z bežných kampaní a kampaní so skráteným časom doručenia, celá objednávka bude z nášho logistického centra odoslaná až vo chvíli, keď bude na odoslanie pripravený všetok tovar.

Ak chcete zistiť, kedy vám bude objednávka doručená, kliknite na výrobok a vpravo na fotke výrobku vyberte možnosť Čas dodania. Predpokladaný čas doručenia uvidíte pred aj po vytvorení objednávky.

Vždy robíme všetko pre to, aby sme vám objednávku doručili v časovom rámci uvedenom pri jej vytváraní. Presný termín doručenia vám však zaručiť nevieme. Očakávané časy doručenia sú len naším odhadom. Môže sa stať, že zásielka sa oneskorí a bude doručená neskôr ako je uvedený čas dodania.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Kontaktujte nás priamo
Zavolajte nám
0233331697
Neuplatňujú sa vyššie náklady ako základné tarify
K dispozícii po – pi (9:00 – 18:00)
Pošlite nám správuPošlite nám správu pomocou kontaktného formulára. Odpovieme vám do jedného až dvoch dní.
Poslať správu