Sme súčasťou Zalando

Online outlet Lounge by Zalando: svetové i miestne módne značky so zľavami až 75 %*!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(81)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

ONLINE OUTLET LOUNGE BY ZALANDO

Lounge by Zalando je online outlet, ktorý vám prináša najlepšie svetové i miestne módne značky so zľavami, ktoré na inom mieste nenájdete. Každý deň vám prinášame akčné ponuky, medzi ktorými si každý nájde to, čo vyhovuje jeho vkusu a módnemu štýlu.

unisex_outlet_2_CM

Každý deň ponúkame exkluzívne výhodné ponuky najlepších značiek a kolekcií so zľavami až do 75 %* a zabezpečíme doručenie priamo k vám domov prostredníctvom nášho bezproblémového objednávacieho systému.

LOUNGE BY ZALANDO: VAŠA MÓDNA DESTINÁCIA

Základnou myšlienkou online outletu je každý deň prinášať zaregistrovaným zákazníkom výhodné ponuky, ktoré sú časovo alebo inak obmedzené. Bezplatná registrácia vás nezaväzuje k žiadnemu nákupu a umožňuje vám pravidelne si prezerať obrovské zľavy od svetoznámych i miestnych módnych značiek.

unisex_outlet_3_CM

Okrem najlepších módnych značiek z celého sveta vám nákupný outlet ponúka aj exkluzívne ponuky módnych doplnkov, vybavenia do domácnosti, športového oblečenia a obuvi. Od roku 2010 prinášajú odborníci na túto exkluzívnu nákupnú službu jednu výhodnú ponuku za druhou so zľavami až do 75 %* z odporúčanej maloobchodnej ceny výrobcov. Je to zaručený spôsob, ako sa zoznámiť s najelegantnejšími a najštýlovejšími kolekciami odevov a doplnkov na svete, a preto je to miesto, kam sa vyberie každý milovník módy.

V LOUNGE BY ZALANDO MÁ HLAVNÉ SLOVO ZÁKAZNÍK

Hlavným kľúčom úspechu prémiového nákupného klubu by mali byť flexibilita a pohodlie. Na tejto platforme pre exkluzívnych členov to platí určite – je to spoľahlivé a dôveryhodné miesto na online nákupy, ktoré ponúka široký výber privátnych a exkluzívnych ponúk.

bundy levis

Vstupom do tohto bohatého sveta atraktívnych ponúk sa člen klubu stáva kupujúcim, ktorý má hlavné slovo. Nevyžadujeme od vás, aby ste pravidelne nakupovali ani objednávali. Dôraz kladieme na objavovanie a pohodlné prezeranie. Členovia získavajú ihneď po registrácii prístup do sveta špičkovej módy a pohodlného štýlového nakupovania.

Je prirodzené, že si prémiový nákupný klub predstavíme ako priestor postavený na dôvere a spoľahlivosti. Zameraním sa na možnosti výberu a prvotriedne odmeny za vernosť zákazníkov môže online nákupná platforma dosiahnuť uspokojivé výsledky. Bezplatnou registráciou v tejto službe vstupujete do sveta neobmedzených možností.