Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Salomon Outlet

Oblečenie, športová výbava a obuv Salomon zmení obyčajný pobyt v prírode na nezabudnuteľný outdoorový zážitok. Zažite i vy dokonalý komfort pri lyžovaní, snowboardingu, behu či turistike a vychutnajte si naplno kvalitu, ktorá sa oplatí.

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Na obuv Salomon nedajú dopustiť ani profesionálni športovci

Objavte kvalitu a komfort obuvi a zadovážte si nielen topánky, ale aj oblečenie či výstroj za skvelé ceny. Zľavy až do výšky 75% z pôvodnej predajnej ceny, prístup ku vyše 2500 módnym značkám či bezplatné vrátenie tovaru sú len zlomkom toho, čo čaká na každého člena online outletu Lounge by Zalando. Zažite ultravýhodné nákupy už dnes.

salomon_outlet_2_CM

Obuv Salomon je zárukou kvality a bezpečia i v náročnom teréne

Nezáleží na tom, či preferujete zimnú alebo letnú turistiku, alebo sa neviete dočkať zimy a zasnežených zjazdoviek. Vo výstroji a obuvi Salomon si môžete byť vždy istí, že sa vám dostáva najvyššej kvality, ktorá je založená na rokoch skúseností. Rukavice majú medzi milovníkmi outdoorových športov povesť najspoľahlivejších rukavíc nielen na lyžovanie, ale aj na beh či turistiku. Vynosíte ich i na cyklistiku, či len tak, do ulíc mesta. Rukavice Salomon sú jednoducho skvelou voľbou vždy, keď potrebujete udržať ruky v teple, suchu a v maximálnom komforte.

Topánky Salomon určené na turistiku si zaslúžia samostatnú zmienku rovnako, ako aj topánky určené na beh. Turistická obuv Salomon má kvalitne vypracovanú podrážku a priedušné zvršky, ktoré sú odolné voči vode či snehu. Podrážka má optimálny záber na suchom i mokrom povrchu a je mimoriadne odolná. Vďaka špeciálnej sieťovine sa dovnútra obuvi nedostanú žiadne kamienky či iné nečistoty, aby vás pri objavovaní krás prírody naozaj nič nerušilo. Milovníci behu milujú topánky najmä kvôli vysokej podpore, ktorú chodidlám poskytujú. Skvelo sa prispôsobia každému terénu, čo ich robí ideálnymi na rekreačný beh, a tiež na trailový beh lesnými cestičkami.

Objavte výpredaje Salomon a obohaťte šatník sebe i svojim najbližším

Ak ešte nie ste členmi online outletu Lounge by Zalando, neváhajte a pripojte sa k nám! Okrem množstva iných výhod vás čaká aj neodolateľný výpredaj , ktorý poteší vás i vašu peňaženku. Vo výpredaji sa môžete okrem iných vecí tešiť aj na dámske oblečenie Salomon, ktoré je nielen nabité technológiami, ale zároveň je aj praktické, moderné a skvelo sa nosí.

salomon_outlet_3_CM

Úžasné výpredajové ceny vás isto inšpirujú aj k nákupu skvelých darčekov. Urobte radosť priateľom či rodine napríklad nákupom kvalitných funkčných rukavíc, alebo nákupom dámskeho oblečenia , ktoré vydrží nejednu sezónu. Spoľahlivá detská turistická obuv ochráni chodidlá detí na výletoch, zimné topánky udržia nôžky drobcov, ako v teplej perinke a rukavice udržia rúčky v suchu a v teple aj po dlhej guľovačke.

Výpredaj aký tu ešte nebo

Pripravte sa na zimnú či letnú sezónu už dnes a nakúpte výhodne vo výpredaji za ceny, ktorým sa skrátka nedá odolať. Online outlet Lounge by Zalando ponúka bezplatné a nezáväzné členstvo, a tiež množstvo výhod, ako sú napríklad zľavy až do výšky 75%*, bezplatné vrátenie tovaru a každodenné predajné akcie a zľavové kupóny. Okrem obuvi Salomon u nás nájdete aj množstvo iných módnych značiek, a taktiež výrobky, s ktorými si môžete zútulniť domov.