Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Doplnky pre domov lacno

Domov je miestom, kde váš štýl ožíva! Objavte svet módy a doplnkov pre váš domov s našou širokou ponukou. Nakupujte teraz a objavte svoj štýl!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Získajte nové doplnky pre domov výhodnejšie

Aj malé bytové doplnky pre domov dokážu robiť veľké veci. Zamerajte sa najmä na tie, ktoré umocnia štýl vášho interiéru. Pridajte sa do Lounge by Zalando a užívajte si zľavy až do 75 % z odporúčanej maloobchodnej ceny. Čakajú vás prestížne značky ako napríklad House Nordic, Villeroy & Boch či Karl Lagerfeld. A samozrejme každý deň limitované akcie.

home_outlet_2_CM

Objavte nadčasové bytové doplnky do vašej domácnosti

Domov je miesto, kde sa cítite pohodlne a kde často trávite väčšinu svojho času či už s najbližšími alebo osamote. Tak si to miesto skrášlite čo najviac. Pomôcť dotvoriť váš domov môžu napríklad rastliny, prípadne ich dôverné napodobeniny, s ktorým je všeobecne menej starostí. Tieto prvky jednoznačne vytvárajú príjemnú atmosféru. Zapojte doplnky s príjemnými štruktúrami a textúrami. Doplnky do domácnosti vyrobené z materiálov ako je hrubá priadza, vlna či výplet pridávajú na zaujímavosti a veľmi vhodne kontrastujú s interiérovým nábytkom. A čo farebnosť bytových doplnkov a doplnkov do domácnosti? Všimnite si zemité farby. Teplé odtiene ako hnedá či zelená sú v prípade bytových doplnkov veľmi populárne. Tieto farby totiž pridávajú akýsi prírodný a uvoľnený pocit. Nebojte sa kombinovať staré s novým. Kombinácia starožitných a vintage prvkov s moderným nábytkom a doplnkami je veľmi trendy. Tento mix vytvára unikátny a osobitý štýl v miestnosti. Minimalizmus je stále veľmi trendy. Čisté linie, jednoduchý nábytok a menej zbytočných predmetov v miestnosti vytvárajú elegantný a upokojujúci interiér. Rovnako tak v prípade bytových doplnkov dokáže divy aj Vintage príslušenstvo pre domov. Sú to starožitné hodiny, zrkadlá, obrázky alebo dekoratívne predmety, pridávajú do domácnosti šarm a jedinečnosť.

Domov je miesto, ktoré si zaslúži hýčkanie

Trendy doplnky do domácnosti môžu byť lacné a predsa pomáhajú dotvoriť moderný a štýlový interiér, ktorý odrazí vašu osobnosť či vkus. Nezabudnite si preto vyberať doplnky, ktoré sa vám páčia a zároveň také, ktoré budú prinášať radosť a pohodlie všetkým obyvateľom. Nakupovanie bytových doplnkov pre vášu domácnosť je jednoduchšie, ak máte poruke šikovný online outlet. Na Lounge by Zalando možno nájsť také doplnky do domácnosti, ktoré uspokojiť rôzne vkusy a štýly. Mať útulný a moderný domov je s tak širokou ponukou produktov o kúsok jednoduchšie. Hľadáte napríklad vankúše? Nech sa páči, zlaďte ich so svojou obývačkou. To isté platí o závesoch. Pridajte k tomu sadu dekoratívnych sviečok, vázu či efektnú taburetku. Bez ohľadu na to, či vaša domácnosť preferuje minimalistický štýl alebo extravagantnosť, v tomto online outlete nájdete doplnky do domácnosti lacno a bez zdĺhavého vyhľadávania. Renomované značky sú zárukou kvality spracovania a tiež určitého puncu. Vylepšite svoju domácnosť pár kliknutiami a urobte si vďaka bytovým doplnkom takú atmosféru, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám. 

home_outlet_3_CM

Lounge by Zalando: získaj lacné doplnky do domácnosti

Lounge by Zalando ponúka veľký výber bytových doplnkov a môžete sa tak spoľahnúť na širokú dostupnosť produktov. Online outlet Lounge by Zalando je však aj prísľubom množstva zaujímavých akciových ponúk a to každý jeden deň. Produkty veľkého množstva renomovaných značiek tu môžete zohnať s výraznou zľavou až do 75 %*. Stačí sa jednoducho pridať do tohto nákupného klubu, ešte dnes.