O nás – Lounge by Zalando

Rodina Zalando sa rozrastá

Spoločnosť Zalando SE sídliaca v Berlíne rozšírila v roku 2010 svoje aktivity a predstavila Lounge by Zalando, jeden z najúspešnejších nákupných klubov v Európe.

Len pre členov

V súčasnosti máme 50 miliónov zaregistrovaných členov, ktorí majú prístup k top značkám za neprekonateľne nízke ceny. Každý deň prinášame ponuky vyhľadávaných a luxusných značiek zo sveta módy a lifestylu s výraznými zľavami až do 75 %* v porovnaní s odporúčanou maloobchodnou cenou.

Množstvo ponúk pre každého

Lounge by Zalando je viac ako len obrovská zľava. Naša sila spočíva v tom, že sme zameraní na módu – nájdete u nás všetko od známych a špecializovaných značiek cez značky slávnych svetových návrhárov až po skutočne luxusnú módu. V našej ponuke výrobkov si každý z našich módne zmýšľajúcich zákazníkov nájde to svoje. Náš sortiment zahŕňa obuv a oblečenie pre dámy, pánov a deti, ako aj spodnú bielizeň, módne doplnky, športový tovar a domáce potreby. V našej ponuke máme 2500 značiek, takže si každý nájde niečo pre seba.  

Lounge by Zalando expanduje v Európe

Po obrovskom úspechu v Nemecku a Rakúsku, sme od roku 2011 rozširovali naše aktivity aj do ďalších krajín Európy. V roku 2011 sme vstúpili na francúzsky trh pod názvom Privé by Zalando, potom nasledovali v roku 2012 Holandsko a Belgicko, v roku 2013 Fínsko, Dánsko, Švédsko a Švajčiarsko. V roku 2014 sme našu stránku spustili aj vo Veľkej Británii a v roku 2016 v Taliansku. Od roku 2017 je Lounge by Zalando k dispozícii aj našim zákazníkom v Poľsku. V roku 2018 sme svoje pôsobenie rozšírili do Španielska, a následne v roku 2019 do Českej republiky.


Čo je Lounge by Zalando?

Čo ponúkame?

Zalando je popredná európska módna platforma. Našim zákazníkom ponúkame nielen veľký výber, ale aj komplexný zákaznícky servis. Lounge by Zalando je exkluzívnym doplnkom k nakupovaniu na Zalando. Počas trojdňových akcií prinášame našim členom limitované ponuky prémiových značiek, ako sú napríklad Desigual a Victoria’s Secret, za skutočne nízke ceny. O našich aktuálnych akciách vás každý týždeň informujeme e-mailom.
Našim zákazníkom dávame možnosť nakupovať exkluzívne značkové oblečenie pre dámy, pánov a deti, ako aj obuv a bytové doplnky za znížené ceny. Naši členovia môžu nakupovať tovar od exkluzívnych a populárnych značiek so zľavou až do 75 %* v porovnaní s odporúčanou maloobchodnou cenou. Naše akcie sú časovo obmedzené, ak ste si vyhliadli vysnívané kúsky, musíte sa poponáhľať. Po skončení akcie už tovar nemôžeme doobjednať. Objavujte nové značky a sledujte naše aktuálne a pripravované kampane kdekoľvek sa nachádzate s aplikáciou Lounge by Zalando pre Android a iOS.

Kto sa môže stať členom?

Ako je možné, že je tovar v Lounge by Zalando dostupný za také nízke ceny?

Ak ste už nakupovali na Zalando, do Lounge by Zalando sa môžete prihlásiť pomocou tých istých prihlasovacích údajov. Jednoducho sa prihláste pomocou e-mailovej adresy a hesla z účtu Zalando. Ak ešte nie ste zákazníkom Zalando a chcete sa prihlásiť do Lounge by Zalando, môžete sa zaregistrovať a vytvoriť si bezplatný zákaznícky účet. Nemusíte si nič kúpiť a svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. Na Lounge by Zalando sa môžete zaregistrovať tu.
Náš tím nákupcov každý deň vyhľadáva nové ponuky, aby sme našim členom mohli ponúkať exkluzívne značky za bezkonkurenčné ceny. V Lounge by Zalando spolupracujeme výlučne s overenými partnermi a výrobcami, aby sme mohli zaručiť 100 % pravosť tovaru. Tovar môžeme za tak nízke ceny ponúkať okrem iného aj preto, že do nášho skladu je doručený až po skončení akcie. Preto sa nám znižujú náklady na skladovanie a distribúciu. Vzhľadom na to býva čas doručenia dlhší. Doručenie tovaru môže v niektorých prípadoch trvať až päť týždňov.