Sme súčasťou Zalando

Až -59 %* na Lounge by Zalando

Champion Outlet

Champion je americké športové oblečenie, ktoré kombinuje eleganciu, kvalitu a pohodlie. Vychutnajte si posledné kolekcie tejto značky za špeciálne outletové ceny. 

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Od mikín až po tenisky: Champion je všestranná značka

Ak hľadáte neopozerané kombinácie športovej elegancie a skutočne nadčasové trendy outfity, nemôžete obísť túto americkú značku Champion. Špecializuje sa predovšetkým na pohodlné oblečenie do mesta, no ako to už pri značkách tejto veľkosti býva zvykom, ponúka aj rôzne iné druhy odevov. Ponuka Lounge by Zalando v tomto nie je žiadnou výnimkou.

champion_outlet_2_CM

Champion tenisky nie sú len pre šampiónov

Brand sa kedysi preslávila Champion mikinami „klokankami“ alebo aj tzv. sieťkovými kraťasmi pre futbalistov či basketbalistov, no dnes ponúka skutočne širokú paletu outfitov. Takmer každý kúsok je označený slávnym rukopisom a logom, ktorý prišiel priamo z Queensu. Bez ohľadu na to, či nosíte tričko, mikinu alebo bundu, každý si okamžite uvedomí, o akú značku ide. Dnes ponúka v podstate kompletný šatník pre všetkých, ktorí sa radi hýbu a nie sú to len farebné bundy či tenisky.

Okrem toho, že Champion mikiny a tenisky tejto značky nosili basketbalové hviezdy, toto oblečenie zostalo dostupné pre všetkých. V ponuke Lounge by Zalando nájdete rôzne kolekcie tejto značky ako napríklad Premium, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou, ale aj ikonickým dizajnom a takisto legendárnu líniu outfitov Rochester. Popularita tejto značky úmerne rastie s popularitou športových a casual štýlov. Pohodlné oblečenie je totiž čoraz populárnejšie aj medzi slávnymi osobnosťami či vrcholovými športovcami.

Ak však hovoríme o tomto brande, za zmienku nepochybne stojí aj technológia Reverse Weave Outfit, ktorá zabraňuje zrážaniu oblečenia. Značka si nechala patentovať technológiu Reverse Weave, ktorá je známa svojím reverzným spôsobom tkania látky. Vďaka Reverse Weave sa oblečenie pri praní nedeformuje, je ľahko udržiavateľné a udržiava svoju kvalitu.

Americký Champion má pohodlie v génoch

Pre túto značku je synonymom šport, a preto v jej ponuke nájdete desiatky mikín rôznych štýlov, krátkych aj dlhých, s menšími aj väčšími kapucňami, so zipsom alebo bez neho. Ak ste teda nadšencom športových mikín, na Lounge by Zalando objavíte množstvo kúskov , ktoré túto značku preslávili po celom svete. V ponuke nechýbajú štýlové tričká, moderné bundy, športové nohavice, ale aj legíny či fancy sneakers.

champion_outlet_3_CM

Americký štýl je v tejto značke všadeprítomný a viditeľný- nielen v oblečení, ale aj v ponuke doplnkov. Nájdete tu naozaj farebné oblečenie z rôznych materiálov a štýlov, Champion topánky, športové kraťasy, zaujímavé doplnky alebo napríklad aj batohy, s ktorými môžete vyraziť priamo do akcie. Ak si nevyberiete zo širokej ponuky mikín a tričiek, pre vaše chodidlá nepochybne nájdete minimálne toľko isto kvalitných kúskov topánok a obuvi. Tenisky sú niečo, čo si pri prezeraní akciových ponúk tejto značky určite všimnete.

Champion oblečenie za výnimočné ceny

Lounge by Zalando je známou internetovou lokalitou pre top ponuky vo svete módy, ktorá ľuďom pomáha vycibriť štýl a to so zľavou až 75 % oproti bežnej cene. Tieto a ďalšie výhody možno získať rýchlo, jednoducho a bezplatne. Na pripojenie sa stačí e-mailová adresa.

Používaním aplikácie Lounge by Zalando budete mať vždy kontakt s najnovšími ponukami a výpredajmi, vrátane nových kolekcií za atraktívne ceny. Nakupovať môžete pohodlne aj mobilom, teda odkiaľkoľvek. Pripojte sa do Lounge by Zalando ešte dnes a získajte prístup k produktom obľúbených svetových značiek je ich viac ako 2 500 brandov.