Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Levi's Outlet

Levi's - ikonická značka džínsov, ktorá spája štýl a kvalitu. Od klasických džínsov po trendy topy. U nás nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj štýlový život. Objavte ich teraz a nájdite si svoj vysnívany outfit.

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Levi's Outlet ako miesto, kde nájdete jedny z najkultovejších džínsov na svete

Levi's Outlet pre milovníkov džínsovej módy, ktorý sa nechcú uspokojiť s bežným nohavicami. Legendárne päťstojednotky, Levi's ľadvinky a iné doplnky džínsovej módy. To všetko a ešte oveľa viac ponúka Lounge by Zalando - s výraznou zľavou oproti bežnej cene. Stačí sa zadarmo zaregistrovať a získate zaujímavé fashion benefity každý deň.

levi's_outlet_2_CM

Levi's Outlet ako úspešný návrat do 90. rokov

Obľúbená džínsová značka s tradičným červenobielym logom vždy patrila k tým najobľúbenejším. Levi's jeans alebo klasické Levi's 501 sú tu už od nepamäti a neprinášajú len čistú radosť z rifľoviny, ale aj množstvo variácií outfitov, ktoré si vďaka Levi's strauss 501 môžete dopriať. Je pritom jedno, či preferujete letné alebo zimné outfity, pretože rifľovina má svoje nezastupiteľné miesto počas celého roka.

Levi's SK však nie je len o atraktívnych džínsoch, ale aj o všetkom, čo sa k tejto téme hodí. Napríklad taká Levi's ľadvinka je úžasným doplnkom, ktorý využijú dámy aj páni. Efektne dopĺňa obľúbené outfity a navyše plní svoju dôležitú funkciu - dokáže šikovne uschovať to najdôležitejšie, čo potrebujete mať poruke. Stačí malý doplnok, ktorý krásne zladíte s Levi's nohavicami alebo tradičnými Levi's Strauss 501.

Levi's outlet je miestom, kde si rifľoví fajnšmekri plnia svoje najtajnejšie sny

Všetci si zaslúžia dokonalé džínsy. Či už trendy úzke, klasické rovné alebo voľnejšie a pohodlnejšie nohavice. Levi's sk prináša nový vietor tam, kde už možno na prvý pohľad nemožno nič kreatívne vymyslieť. Osviežte svoj šatník najnovšími trendmi - vyberte si z najpopulárnejších džínsových strihov ako ponúka napríklad Levi's 501 alebo Levi's jeans. Nechajte sa hýčkať kvalitnými materiálmi, ktoré pomohli urobiť z tejto značky celosvetový kult. Príjemne sa nosia, efektne držia tvar a majú ľúbivé strihy.

Levi's výpredaj uspokojí milovníkov niekdajších rifľových kúskov z minulosti, ale aj tých, ktorí obľubujú najnovšie trendy kúsky, pretože Levi's outlet je to miesto, ktoré spája všetkých - fanúšikov značkov aj tých, ktorí ju ešte nepoznajú, ale tie krásne rifle im skrátka okamžite učarovali. Na Lounge by Zalando si v tomto zmysle možno pomôcť vďaka šikovnej filtrácii, kde vyhľadávate nielen podľa obľúbených kritérií ako sú strihy či veľkosti, ale aj napríklad podľa dĺžky nohavíc.

Levi's online znamená, že pre najnovšie a najlepšie kúsky už netreba viac chodiť do obchodov či butikov, stačí navštíviť Lounge by Zalando, kde možno Levi's nohavice prehľadne filtrovať podľa obľúbených kritérií. Krásne ich tak zladíte s tričkom či košelou, teniskami, prípadne spoločenskými topánkami a napríklad aj Levi's ladvinkou. Elegantné Levi's nohavice možno obliekať na rôzne podujatia - od pracovných či školských povinností až po stretnutia s priateľmi či rande s partnerom. Dokonca niektoré decentné rifľové strihy možno použiť aj na vybrané spoločenské udalosti, kde pomôžu doplniť formálnejší vršok a vkusné topánky.

levi's_outlet_3_CM

Levi's outlet prináša výpredaj tam, kde sa hodí najviac

Levi's outlet možno už netreba viac predstavovať, pretože tieto dve slovné spojeni toho povedia najviac. Lenže ak Levi's online spojíme so Lounge by Zalando, vznikne niečo nové a unikátne. Levi's  výpredaj, ktorý sa len tak nevidí je dostupný úplne jednoducho - stačí sa zaregistrovať a razom môžete získat benefity a zľavy až do výšky 75%*.