Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Doplnky Do Kuchyne vo výpredaji

Útulnú atmosféru domova vytvoria správne zvolené doplnky do kuchyne. Z našej ponuky si vyberú priaznivci vintage štýlu i milovníci vidieckej romantiky, no myslíme aj na zákazníkov, ktorí preferujú funkčný minimalizmus. U nás si príde na svoje každý!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Atraktívne a praktické doplnky do kuchyne

Skrášlite si domov a nakúpte v Lounge by Zalando doplnky do kuchyne so zľavami až do výšky 75% z pôvodnej predajnej ceny. Staňte sa členmi nášho online outletu a okrem dychberúcich zliav získate aj prístup ku vyše 2500 módnym značkám. Predajné akcie a množstvo výhodných zliav vám budú robiť radosť každý deň!

kitchen-accessories outlet 2 CM

Sklenenné nádoby,ktoré sú funkčné a zároveň krásne

Pri výbere kuchynského riadu a doplnkov do kuchyne už nemusíte robiť žiadne kompromisy. Vaša kuchyňa môže byť vybavená nádobami na korenie či sklenenými nádobami ktoré sú praktické, no zároveň aj atraktívne a pekne dokreslia atmosféru domova. Kuchyňa je srdcom domu, je to miesto, kde sa stretáva rodina a priatelia, a preto by ste mali venovať pozornosť tomu, aké doplnky do kuchyne si nakoniec vyberiete.

U nás nájdete pestrú paletu kuchynských doplnkov rôznych materiálov a farieb, ktoré podčiarknu štýl vašej kuchyne. Čoraz populárnejšie sú vintage doplnky do kuchyne, ktoré navodzujú teplý pocit domova. Vyberte si napríklad z atraktívnej ponuky porcelánových hrnčekov a šálok, ktoré doplníte s čajníkom v rovnakom štýle. Vintage doplnky do kuchyne prinesú neopakovateľnú atmosféru, ktorú si budete môcť vychutnať s rodinou i priateľmi. Staňte sa členmi online outletu Lounge by Zalando a nakupujte originálne doplnky do kuchyne za výhodné ceny už dnes!

Inšpiratívne vintage doplnky do kuchyne kúpite u nás za babku

Ak hľadáte originálne a cenovo dostupné vintage doplnky do kuchyne či kuchynský riad, ktorý neohrozí váš rozpočet, ste tu správne. Potešte seba aj vašu peňaženku nákupom dizajnových doplnkov do kuchyne za ceny, ktoré skrátka nemajú konkurenciu. Ak ste sa rozhodli vašu kuchyňu zariadiť v čistom minimalistickom štýle, isto hľadáte produkty, ktoré štýl kuchyne podčiarknu. Čierne doplnky do kuchyne by preto nemali vo vašom nákupnom košíku chýbať. Čisté tvary a línie, bezchybné vypracovanie a kvalitné materiály robia z čiernych doplnkov do kuchyne nielen skvelých a praktických pomocníkov, ale aj ozdobu, ktorá na kuchynskej linke zaujme už na prvý pohľad.

kitchen-accessories outlet 3 CM

Nadčasové kuchyne vo vidieckom štýle majú často otvorené police, na ktorých sa budú nádherne vynímať rozkošné keramické nádoby na korenie, taniere s ornamentami či sklenené nádoby na šalát. Medzi doplnky do kuchyne patria aj praktickí pomocníci, ako sú napríklad chlebníky, nádoby na odpadky či kuchynské organizéry, ktoré uľahčia orientáciu v kuchyni. Vďaka nim sa vám podarí ľahšie udržiavať poriadok v policach aj na kuchynskej linke.

Čierne doplnky do kuchyne vnesú nadčasovú eleganciu

Aj vaša kuchyňa môže pôsobiť elegantne a nadčasovo, akoby bola navrhnutá interiérovým dizajnérom. Stačí len zakúpiť správne doplnky do kuchyne za ceny, ktorým sa nedá odolať. Členstvo v online outlete Lounge by Zalando je bezplatné a nezáväzné a má množstvo neodolateľných výhod. Členovia sa môžu tešiť na zľavy až do výšky 75%*, bezplatné vrátenie tovaru a každodenné akcie a zľavové kupóny. Staňte sa členmi online outletu Lounge by Zalando už dnes a ponorte sa do sveta atraktívnych zliav, výhodných kupónov a tovaru od najznámejších dizajnérov a módnych značiek!