Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Nike Outlet

Nike. Nájdite svoj štýl v kolekcii oblečenia a obuvi Nike. Od športových topánok po trendy oblečenie. U nás nájdete všetko, čo potrebujete. Objavte značku Nike už teraz!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Nike outlet pre milovníkov značky i všetkých športových nadšencov

  Značka Nike nenecháva nič na náhodu a ohuruje každú sezónu novými a famóznymi produktami. Lounge by Zalando je miesto, ktoré vás ohúri ponukou výrazných zliav a benefitov. Zaregistrujte sa a získavajte zľavy na zaujímavé kúsky oblečenia Nike, tenisky či inú športovú výbavu. Ale pozor, nízke ceny zvyšujú chuť nakupovať.

nike_outlet_2_CM

Nike outlet to sú kvalitné a trendy športové kúsky za málo peňazí

Existujú značky, ktoré netreba príliš predstavovať, lebo ich dôverne poznáme všetci. Nike nepochybne takouto značkou je. Je to úžasný výrobca, ktorý sa zameriava na kvalitné a funkčné trendy kúsky zo športovej módy. Aj preto si môžete byť istí, že Nike outlet je nabitý mimoriadne zaujímavými produktami - nechýbajú zľavy na Nike obuv, kde môžete napríklad získať lacno Jordan tenisky či pánske Nike Air Max 90 vo výpredaji.  [justify]Nike svojou filozofiou a výrobkami búra všetky mýty o tom, že móda a šport sú dve rozdielne veci. Kultová značka vám ukáže, že v Nike outlete získate módu ideálnu na každodenné cvičenie, ktorá ale zároveň vyzerá cool a neformálne, takže ju možno ľahko skombinovať aj s inými ležérnymi kúskami outfitu a dosiahnuť tak uvoľnený outfit použiteľný nielen do fitka či na beh, ale pokojne aj na víkend či večer do mesta. Všímajte si Nike tenisky v dámskom výpredaji, ako ladne a efektne sa dajú využiť takmer na čokoľvek. Nechýbajú tu ani Jordan pánske tenisky vo výpredaji a iné Nike zľavy, ktoré túto prestížnu športovú značku priblížia k viac zákazníkom.

nike_outlet_3_CM

Nike outlet - najnovšie trendy športovej a ležérnej módy

Značka Nike vo výrobe nenecháva nič na náhodu. Dlhé roky investuje do precízneho výskumu a vylepšovania svojich športových produktov. Vďaka Lounge by Zalando si môžete vychutnávať zľavy na Nike obuv, nakúpite špičkové Nike Air Max vo výpredaji alebo získate obľúbené Jordan tenisky lacno. Nike sa stará o kvalitu športového outfitu a čo najlepší výkon, Lounge by Zalando zase o parádny Nike výpredaj.  [justify]Topánky Nike zožali za uplynulé desaťročia obrovský úspech a rýchlo sa stali akýmsi symbolom energie, voľnosti a vycibrenej športovej módy a športového životného štýlu. Jednou z najznámejších technológii využívaných dodnes je Air Max, takže ak sa objaví Nike Air Max výpredaj alebo konkrétne tenisky Nike Air Max 90 pánske vo výpredaji, všetci milovníci značky šalejú. Tieto kúsky sa nielenže pohodlne nosia, sú tiež nabité funkčnými technológiami, ktoré podporujú chodidlo či pätu, absorbujú vlhkosť a napriek svojej ľahkosti si držia pôvodný tvar.  [justify]Technológie Nike v minulom storočí nielenže predbehli dnešnú dobu, no zmenili nosenie tenisiek na pohodlný zážitok. Takáto móda sa komfortne a ľahko nosí aj s v kombinácii s inými outfitmi ako sú pohodlné tepláky či športová mikina a hravé a ležérne kombinácie potešia na tréningu i cestou na samotný tréning. Zábava s Nike skrátka nekončí nikdy. Nezáleží pritom na type športu - či už je to joga, beh, fitness alebo zimné športy, keď sú dámske Nike tenisky vo výpredaji, ženy neváhajú ani sekundu. Avšak ani páni. Pánske Nike tenisky vo výpredaji znamenajú také modely ako Nike Air Force či Nike Air Jordan za výrazne nižšie ceny. 

Nike výpredaj je ponuka, ktorá sa len tak neodmieta

Nečakajte na klasický Nike výpredaj. Doprajte si zľavy a benefity vtedy, keď vám to vyhovuje. Nike outlet prichádza aj na Lounge by Zalando a s ním aj neprekonateľné zľavy až do 75%* bezprostredne po registrácii. Tá je jednoduchá a bezplatná. Stačí si stiahnuť aplikáciu alebo navštíviť túto stránku. Pojmy ako Nike Air Jordan, pánske Jordan tenisky vo výpredaji či tenisky či Nike Air Max sale tam budete vídať často.