Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Tommy Hilfiger Outlet

Tommy Hilfiger - štýlová móda pre sebavedomých. Nájdite svoj štýl v našej kolekcii oblečenia, doplnkov a obuvi. Objavte ich teraz a buď trendy!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Zľava na prémiové kúsky oblečenia? Užite si Tommy Hilfiger outlet naplno!

Vychutnajte si to najlepšie z amerického college štýlu. Značkový Tommy Hilfiger outlet nájdete exkluzívne aj na Lounge by Zalando. Ako člen tohto fashion clubu získavate výhody každý deň a ak obľubujete prémiové oblečenie, Tommy Hilfiger výpredaj vás určite poteší. Majte výhodnejšie ponuky  oproti pôvodnej cene už od prvého dňa členstva.

tommy_hilfiger_outlet_2_CM


Tommy Hilfiger outlet pre milovníkov ležérneho college štýlu

Na Zalando nájdete všetky popredné svetové značky a vo fashion klube Lounge by Zalando k tomu všetkému pridávame mimoriadne výhodné ponuky na takéto prémiové oblečenie každý deň. V Tommy Hilfiger outlete sa môžete tešiť na štýlový college štýl dostupný pre všetky vekové kategórie, teda rovnako pre dospelých,ako aj pre deti.  [justify]Vyskladajte pre seba či svoju ratolesť štýlové oblečenie, ktoré v prípade Tommy Hilfiger výpredaja spája konvenčnosť s originalitou. Vyberte si tommy jeansy, doplňte ich polo košelou, pridajte Tommy Hilfiger šiltovku a o pozornosť svojho okolia máte postarané. Alebo radšej Tommy Hilfiger ruksak s tommy jeansami a štýlovou mikinou či teniskami? Ak máte k dispozícii Tommy Hilfiger outlet, nemusíte brzdiť svoje módne chúťky. 

Tommy Hilfiger SK - štýlová móda z Ameriky pre všetkých

Tommy Hilfiger výpredaj a oblečenie, ktoré v ňom nájdete vás zaujme zámorskou klasikou, ktorá v Európe ťažko hľadá vyrovnaného súpera. História značky pochádza z miesta, kde by ste to možno nečakali. Táto college móda vznikla ako inšpirácia od amerických elitných univerzít, kde sú Tommy Hilfiger šiltovky či Tommy Hilfiger batohy efektným doplnkom, ktorý hravo zapadá do tamojšieho štýlu. Doprajte si kúsky, ktoré nosí vyššia spoločenská trieda Severnej Ameriky a študenti prestížnych univerzít. Táto značka krásne preniesla túto módu študentskej elity do každodenného života nás všetkých. [justify]Polokošele, svetre s klasickým véčkovým výstrihom, chino nohavice. To všetko sú tradiční a hrdí nositelia značky a Tommy Hilfiger SK na Lounge by Zalando vám to všetko predstaví v plnej paráde. Klasická červeno-bielo-modrá kombinácia je neoddeliteľnou súčasťou značky a Tommy Hilfiger je plný týchto oku lahodiacich kombinácii. Oblečenie a použité materiály sú v prípade Tommy Hilfiger outletu mladé, štýlové, výstredné a zároveň pohodlne ležérne. Kombinácia klasiky a jednoduchého dizajnu s modernými prvkami urobila z tejto značky perfektného parťáka na formálne i menej formálne udalosti. Len si to predstavte. Oblečiete si biely sveter s klasickým véčkovým výstrihom, skombinujete ho s modrou košeľou, sukňou či nohavicami, pridáte Tommy Hilfiger ruksak a nesmrteľná kombinácia je na svete. Použiteľné kdekoľvek od pohovoru do práce, cez kanceláriu až po večerné stretnutie s priateľmi.

Majte Tommy Hilfiger výpredaj vtedy, keď dostanete chuť

Kombináciu tradičnej elegancie s americkým štýlom zmiešanú s ležérnosťou si môžete užiť aj vďaka exkluzívnemu fashion klubu Lounge by Zalando. Práve to je to miesto, ktoré vám otvorí dvere ku vzrušujúcim nákupným zážitkom. Získať výhody je jednoduché, stačí sa bezplatne zaregistrovať alebo si stiahnuť mobilnú aplikáciu a je to. Lounge by Zalando ponúka Tommy Hilfiger outlet a mnohé ďalšie zaujímavé značkové výpredaje tak máte dostupné všade tam, kde sa nachádzate. Lounge by Zalando vám ponúka každý deň nový výpredaj a zľavy až do 75%*. To miesto si skrátka zamilujete na prvý pohľad.