Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Guess Outlet

Guess - oblečenie a doplnky pre sebaistotu a štýl. Od ikonických riflí po elegantné šaty. U nás nájdete svoj unikátny štýl. Objavte ho teraz!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Guess outlet vás oblečie luxusne, pohodlne a za menej než to býva zvykom

Neváhajte a užite si naplno všetko, čo ponúka prestížna francúzska značka menom Guess. Nemusíte vedieť ani po francúzsky, stačí vám registrácia na Lounge by Zalando a razom získate benefity každý deň. Čaká vás zaujímavé oblečenie oproti pôvodnej cene. Zbierajte výhody už od prvého dňa, mať poruke Guess outlet sa vyplatí.

guess_outlet_2_CM

Luxus a pohodlie kedykoľvek na dosah s Guess outlet

Guess outlet, to je vycibrený francúzsky štýl, ktorý tak trochu netradične prišiel pred rokmi z USA. Módna značka, ktorá prvýkrát vstúpila do biznisu v osemdesiatych rokoch minulého storočia to však dokáže poriadne roztočiť s trendmi aj v súčasnosti. Kedysi nápad štyroch bratov sa premenil na jednu z najúspešnejších módnych značiek a hádajte čo - teda guess what - francúzsky šmrnc v spojitosti s americkými prvkami zafungoval naplno. S touto značkou doposiaľ spolupracujú najzaujímavejšie osobnosti spoločenského života na celom svete a produkty Guess sú populárne naprieč všetkými kontinentmi. [justify]Čo, ale znamená Guess outlet? V prvom rade je to možnosť získať skutočne výnimočné a luxusné oblečenie či doplnky za zlomok bežnej ceny. Luxus a pohodlie je to, na čo sa táto značka v skutočnosti zameriava, takže potešíme všetkých, ktorí radi hýčkajú seba či svojich najmilších krásnym, vkusným oblečením, ktoré je ešte navyše aj pohodlné. Guess oblečenie sa vyznačuje veľmi typickými prvkami francúzskeho šmrncu a dizajnu. Takže mať Guess ruksak alebo Guess tričká znamená mať doma k dispozícii jedinečný a nezameniteľný dizajn v spojitosti s kvalitným materiálom. 

guess_outlet_3_CM

Guess outlet, ktorý na Slovensku nemá obdoby

Guess oblečenie väčšinou teší dámsku časť publika, no ponúka nemalú časť outfitov aj pre pánov. Tento Guess SK výpredaj tak necieli len na vybranú časť zákazníkov, ale nájde si fanúšikov zo všetkých radov. Mimoriadne obľúbené sú napríklad Guess dámske tričká či Guess opasky, kde je vždy nezamaniteľnou súčasťou outfitu logo značky, ktorého je súčasťou slovíčko Guess. [justify]Tento Guess výpredaj vás ale prevedie aj množstvom doplnkov, ktoré hravo zladíte s formálnym či spoločenským oblečením. Už tak nemusíte čakať na Guess zľavy a môžete si vychutnať všetky módne doplnky, hodinky, parfémy, Guess dámske tričká, šperky, opasky, ale pokojne aj Guess teplákovú súpravu. Táto móda si už desaťročia podmaňuje najväčších fashion fajnšmekrov a Slovensko, teda Guess SK nie je výnimkou. Guess výpredaj na Lounge by Zalando vám ponúkne najvyberanejšie modely tejto kultovej značky. Vyberajte  výhodné Guess opasky, výrazné kabelky, štýlové rifle v mnohých strihoch či neobyčajné kúsky obuvi ,alebo napríklad taký Guess ruksak,ktorý je vždy módnym doplnkom - to všetko možno nájsť pár kliknutiami.

Guess zľavy v našom outletu sú samozrejmosťou

Lákajú vás luxusné a pohodlné veci? Na Lounge by Zalando nájdete mnohé popredné svetové značky a preto vo fashion klube Lounge by Zalando nechýbajú ani Guess zľavy. Je to pritom jednoduché a užívať si výhody môže naozaj každý. Stačí sa zaregistrovať do klubu a mať to najlepšie a zároveň najvýhodnejšie oblečenie či doplnky kedykoľvek poruke. Registrovaní používatelia Lounge by Zalando získavajú výhody každý deň a užívajú si zľavy až do výšky 75%*. Áno, od Guess tričiek cez kabelky až po Guess teplákovú súpravu.