Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Podprsenky

Podprsenky pre každú ženu. Výber, ktorý vám zaručí pohodlie a sebavedomie. Objavte naše trendy vzory a kvalitné materiály. Nakupujte teraz a nájdite pre seba perfektný kúsok.

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Štýlové podprsenky pre každú príležitosť

Dámske podprsenky, ktoré dokážu elegantne zdôrazniť dekolt a vyhovieť každej žene. Bez ohľadu na to, či preferujete športové podprsenky alebo čipkovaný dizajn, na Lounge by Zalando nájdete široký výber podprseniek. Užite si zľavy až do 75 % z odporúčanej maloobchodnej ceny každý deň. Prestížne značky a limitované ponuky si vás získajú.

lingerie_outlet_2_CM

Lacné podprsenky: vďaka výpredaju ich kúpite viac

Už viac ako sto rokov dámy ocenia význam podprseniek, ktoré nielenže poskytujú podporu, ale aj zdôrazňujú a tvarujú poprsie. Tieto kúsky odevu majú jedinečnú schopnosť podčiarknuť ženské krivky a zároveň poskytnúť pohodlný a sebavedomý pocit. V oblasti podprseniek teraz existuje niekoľko aktuálnych trendov. Podprsenky s čistými líniami a jednoduchým dizajnom sú veľmi populárne. Tieto modely sa často vyznačujú hladkým povrchom, bez zbytočných detailov a ozdôb. Ak sú vo výpredaji, dámy si často doprajú aj niekoľko kusov naraz. V snahe dosiahnuť čo najprirodzenejší vzhľad, sa stále viac žien siahne po podprsenkách so špeciálnymi technológiami, ktoré minimalizujú viditeľnosť pod oblečením. Ide o podprsenky s tenkými a hladkými košíčkami bez viditeľných švov alebo zbytočných detailov. Čipka je vždy populárnou voľbou pre ženy, ktoré preferujú romantický a ženský štýl. V súčasnosti sú čipkované podprsenky veľmi trendy, či už ide o jemné čipkové aplikácie alebo celé čipkované košíčky. Aj podprsenky bez kostíc sú stále viac vyhľadávané. Tieto modely poskytujú pohodlie a voľnosť pohybu, zároveň však dokážu správne podporiť poprsie.

Štýlový a rôznorodý výber podprseniek vo výpredaji

V sekcií lacných podprseniek na Lounge by Zalando nájdete široký výber podľa značiek, farieb, vzorov a dokonca aj výšky zľavy. Satén, bavlna, čipka a mnoho ďalších materiálov je k dispozícii, a rovnako aj rôznorodé vzory od kvetovaných až po maskáčové podprsenky. Teší nás aj rozmanitosť farieb - ponuka obsahuje širokú paletu odtieňov, takže si môžeš dovoliť experimentovať. Výpredaj podprseniek na Lounge by Zalando znamená tiež to, že tieto kúsky nakúpite pohodlne, v širokej ponuke a v zaujímavej cene. V ponuke nájdete rôzne strihy a povrchy, vrátane jednoduchých hladkých modelov,elegantných jednofarebných variantov s neviditeľným efektom, lákavých čipkovaných a praktických športových podprseniek s rôznymi funkciami.Sú farebné a vzorované : okrem tradičných neutrálnych farieb stále viac žien nosí farebné podprsenky. Taktiež sa objavujú aj rôzne vzory, ako sú kvety, prúžky, geometrické tvary a ďalšie. Športové kúsky sú v trende nielen medzi športovkyňami, ale aj pre každodenné nosenie. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu podporu a pohodlie pri športových aktivitách.

lingerie_outlet_3_CM

Podprsenky, ktoré podporujú a držia v každej situácii

Okrem bežnej funkcie, podprsenky dokážu byť pomocníkom pri jemných nedostatkoch alebo pri splnení tvojich túžob. Vyberte si takú podprsenku na Lounge by Zalando, v ktorej sa cítite pohodlne a ktorá vám  pomôže tvarovať, prípadne elegantne zakryť poprsie podľa potreby. Dôležité je, aby podprsenka bola vzdušná, pohodlná a zároveň poskytovala dostatočnú oporu a pohodlie. Všetko závisí aj od konkrétnej sezóny a spôsobu použitia, avšak výhodné zľavy a výpredaje až do 75 %* v porovnaní s odporúčanými maloobchodnými cenami môžete využiť počas celého roka. Stačí sa stať členom online outletu Lounge by Zalando a získať množstvo výhod, ako napríklad rýchle doručenie a pohodlný nákup.