Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Mammut Outlet

Oblečte sa do dobrodružstva s prestižnou značkou Mammut! Švajčiarska kvalita spojená s výkonom, ktorý obstojí v každom prostredí je dostupná za špeciálne ceny.

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(81)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

So značkou Mammut vás neduhy počasia netrápia 

Spoľahlivé a výkonné oblečenie -značka Mammut je synonymom kvality a štýlu. Zameraná na outdoorový život, táto švajčiarska značka sa vyznačuje nielen svojím presvedčením o ochrane prírody, ale aj používaním špičkových materiálov, ktoré zabezpečujú optimálnu funkčnosť a pohodlie. Prezrite si náš výber tejto a viac ako 2500 značiek.

mammut outlet 2 CM

Mammut bundy ohúria odolnosťou aj pohodlím

Mammut využíva technologicky pokročilé materiály, ktoré odolávajú náročným podmienkam outdoorových aktivít. Medzi najpoužívanejšie materiály patrí napríklad Gore-Tex. Značka je hrdá na svoje oblečenie vybavené touto technológiou, ktorá zabezpečuje vodotesnosť a odolnosť voči vetru, pričom zároveň udržiava optimálnu ventiláciu. Ďalším príkladom technologického pokroku v outdoorovom fashion sú tkaniny Schoeller. Tie sú prítomné v sortimente tejto značky, dodávajúc oblečeniu odolnosť voči opotrebeniu a pohodlie pri rôznych pohybových aktivitách. Pre teplejšie vrstvy využíva Mammut inovatívne materiály Polartec, ktoré zabezpečujú ideálnu tepelnú izoláciu a pohodlie. 

Medzi najobľúbenejšie produkty značky nielen počas výpredajov patria hardshellové bundy. S kombináciou vodotesnosti a vzdušnosti sú hardshellové bundy od Mammut neoddeliteľnou súčasťou outdoorových výstrojov. Výnimkou nie sú ani nohavice. Funkčné a pohodlné legíny či nohavice s technickým strihom sú nevyhnutné pre každého outdoorového nadšenca. Mammut ponúka široký výber izolačných vrstiev vhodných pre rôzne klimatické podmienky. Farby, ktoré dominujú v sortimente, zahŕňajú prírodné odtiene ako zelená, hnedá a tmavomodrá, čo sa skvele hodí do prostredia prírody. To vidno napríklad na nohaviciach, ale aj batohoch.

Mammut oblečenie kombinuje pekné s užitočným

Značku Mammut často volia ľudia, ktorí majú radi aktívny životný štýl a cítia sa pripojení k prírode. Tí, ktorí si vyberajú túto značku, sú odvážni dobrodruhovia, turisti, horolezci a milovníci zimných športov. Svojou voľbou pre Mammut vyjadrujú nielen lásku k aktívnemu životu, ale aj túžbu po spoľahlivom a kvalitnom outdoorovom oblečení. Tento brand vytvára oblečenie, ktoré nie je len funkčné, ale aj štýlové. A keď sa objaví vo výpredaji tohto outletu, všetci horali neváhajú ani minútu.

mammut outlet 3 CM

Pre dokonalý outdoorový vzhľad môžete kombinovať svoje Mammut outfity a bundy s turistickou obuvou vyvinutou touto švajčarskou značkou a napríklad aj efektnými legínami. Na Lounge by Zalando sa dočkáte širokej škály turistickej obuvi, ktorá je nielen funkčná, ale aj štýlová. Klobúky, rukavice a šály môžu doplniť váš outfit a poskytnúť vám potrebnú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Ak plánujete aktívne dobrodružstvo, hodinky sú nielen praktickým doplnkom, ale aj štýlovým prírastkom k vášmu výstroju. Napríklad aj batohy, ktoré sú vyhladávané využijete v prírode, ale aj pri potulkách mestom.

Mammut výpredaje zaplnia tvoj outdoor šatník

Oblečenie od Mammut je navrhnuté na aktívny život, a preto sa hodí na rôzne outdoorové podujatia ako je turistika či horolezectvo. Výborne sa osvedčí pri dobrodružstvách v prírode, od horských túr až po náročné horolezecké výstupy, kde sa dá efektne kombinovať s batohmi. Nesmieme zabudnúť ani na lyžovanie, značka poskytuje kvalitné vrstvy na zimné športy, ktoré zabezpečujú tepelnú izoláciu a pohodlie na svahu. Batohy tejto značky sú prispôsobené na všetky typy horských aktivít. Nezabúda však ani na funkčnú módu. Štýlové a pohodlné kúsky od Mammut sú ideálne aj pre mestské prostredie, poskytujúc spoľahlivý štýl aj v meste. Skvelým príkladom toho sú bundy tejto značky.

Lounge by Zalando ako online outlet prináša exkluzívne kolekcie od najpopulárnejších značiek, vrátane noviniek a limitovaných edícií.. Pravidelné zľavy a špeciálne akcie robia nakupovanie na Lounge by Zalando nielen príjemným, ale aj výhodným. S obrovským sortimentom oblečenia, obuvi a doplnkov pre všetkých každý nájde niečo podľa svojho vkusu a štýlu. Navyše, so zľavou až do 75 %* z odporúčanej maloobchodnej ceny. Stačí vaša e-mailová adresa a môžete sa pridať a zažiť nezabudnuteľné výpredaje.