Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

slnečné okuliare vo výpredaji

Štýlové slnečné okuliare na ochranu očí. Od retro štýlu až po moderné. Nájdite svoj dokonalý pár a vystúpte z davu. Objavte ich teraz!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Slnečné okuliare noste ako módny doplnok

Slnečné okuliare nie sú len atraktívnym doplnkom outfitu, ale sú predovšetkým účinným prostriedkom na ochranu zraku. Pridajte sa k členom online outletu Lounge by Zalando a získajte atraktívne modely so zľavami až do 75 % z pôvodnej predajnej ceny. Členovia tiež prostredníctvom newslettera získavajú prednostné informácie o chystaných kampaniach.

sunglasses_outlet_2_CM

Dámske slnečné okuliare sú čerešnička na torte

Dámske slnečné okuliare, rovnako ako slnečné okuliare pánske, dokážu pozdvihnúť akýkoľvek outfit na úplne novú úroveň. Vyberte si rám podľa vlastného vkusu, no pri výbere nezabudnite vziať do úvahy, na aký účel budú použité. Na športové aktivity sú najvhodnejšie rámy z pevných materiálov, ako sú napríklad titán či nylón. Výber skiel závisí od športovej aktivity na ktorú budú okuliare použité. Všeobecne však platí, že sklenené sú odolnejšie voči poškriabaniu a zabraňujú preniknutiu infračerveného žiarenia. Plastové sklá sú odolnejšie voči rozbitiu, no sú náchylnejšie na poškriabanie. Ak hľadáte slnečné okuliare vhodné na každodenné nosenie, pri kúpe myslite predovšetkým na výber vhodného UV filtra. Tmavé sklá v žiadnom prípade neznamenajú vyšší stupeň ochrany, naopak, vašim očiam môžu v konečnom dôsledku nekvalitné tmavé sklá skôr uškodiť. Najkvalitnejšiu ochranu zraku zaručia modely s UV filtrom s vlnovou dĺžkou 400 nanometrov. Takýto filter poskytne očiam absolútnu ochranu pred nebezpečným UV žiarením. Slnečné okuliare dámske i pánske sú rozdelené do piatich kategórií, podľa toho, akú majú svetelnú priepustnosť.

Pánske slnečné okuliare, ktoré sadnú ako uliate

Dotvorte svoj imidž so štýlovými pánskymi slnečnými okuliarmi z našej ponuky. Vyberte si ten najideálnejší rám aj podľa typu tváre. Okrúhla tvár najlepšie vynikne v tvz. mačacích rámoch a plné líca krásne zvýraznia hranaté slnečné okuliare, ktoré tvár opticky zúžia a predĺžia. Ak máte hranatú tvár, siahnite po modeloch s užším zaobleným rámom, ktoré kontúry zjemnia. Oválna tvár znesie prakticky všetky druhy rámov a tvár v tvare srdca vynikne v modeloch s výraznou dolnou časťou rámu. Mimoriadne populárne sú farebné sklá slnečných okuliarov. Okrem toho, že sú imidžovou záležitosťou, môžu mať aj praktické využitie. Na šoférovanie sú napriklad ideálne okuliare slnečné s hnedými sklami, žlté a oranžové sklá zas najlepšie poslúžia pri zníženej viditeľnosti. Modré sklá sú na šoférovanie nevhodné a mali by sa im vyhýbať i krátkozraké osoby. Vráťme sa však ešte k UV filtru a ku stupňu sfarbenia šošoviek. Stupeň 0 poskytuje najnižšiu ochranu a je skôr imidžovou záležitosťou, stupeň 1 je vhodný do mesta alebo na miesta s nízkou intenzitou slnečného žiarenia. Ak sme však vystavení priamemu slnku, mali by sme mať na očiach okuliare so stupňom ochrany minimálne 2 či 3. Okuliare so stupňom ochrany 3 a 4 sú vhodné na hory, k moru či na zimné športy.

sunglasses_outlet_3_CM

Slnečné okuliare pre bábätká spoľahlivo chránia zrak

Staňte sa členmi online outletu Lounge by Zalando a zaobstarajte svojmu dieťaťu kvalitné slnečné okuliare pre bábätká. Členovia navyše automaticky získavajú prednostné informácie o chystaných akciách a možnosť bezplatného vrátenia tovaru. Online outlet Lounge by Zalando je skvelou príležitosťou získať produkty najznámejších značiek za skvelé akciové ceny, zľava až 75 %*.Nakúpte si svetovú módu z pohodlia domova už dnes a tešte sa z kvality za výhodné ceny.