Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Pánske Obleky vo výpredaji

Oblek nie je len o štýle, je to tvoj prvý dojem v každej situácii. Vyzdvihni svoju eleganciu s pánskymi oblekmi, ktoré spájajú špičkový dizajn a pohodlnosť. Oblek sa stal tvojou identitou - objav ju u nás ešte dnes!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Pánske obleky ako základ elegantného šatníka

Pánske obleky sú nielen základom mužského šatníka, ale aj výrazom osobného štýlu a elegancie. Patria do základnej výbavy každého džentlmena. Na Lounge by Zalando môžete objaviť to najlepšie z módy s úžasnými zľavami až do 75 %. Viac ako 2500 značiek, špeciálne ponuky a jedinečné možnosti každý deň.

suits_men_outlet_2_CM

Lacné pánske obleky, ktoré sršia eleganciou

Pánske obleky sú základom mužskej módnej elegancie a sú nepretržitým symbolom štýlu a sofistikovanosti. Od klasických business stretnutí po spoločenské podujatia a svadby, oblek sa stal viac než len oblečením – je to vyjadrenie sebavedomia a vkusu muža. Pri výbere lacného pánskeho obleku je dôležité nielen zvážiť strih a farbu, ale aj materiály, ktoré sa používajú, aby bol váš oblek nielen štýlový, ale aj pohodlný.

Pánske obleky a saká sú dôležitou súčasťou mužského štýlu a poskytujú možnosti pre elegantné a formálne príležitosti. Na Lounge by Zalando si môžete vyberať z širokého výberu lacných pánskych oblekov s mimoriadnymi zľavami takmer každý deň. Bez ohľadu na to, či preferujete klasický tmavý oblek alebo odvážnejšie vzory a farby, nájdete tu štýlové možnosti na každú príležitosť.

Vlna je tradičný a obľúbený materiál pre obleky. Jeho prirodzená elasticita a schopnosť prispôsobiť sa telesným tvarom robia z vlny ideálny materiál pre obleky. Vlnené obleky sú vhodné na rôzne príležitosti, od formálnych podujatí po každodenné nosenie. Obleky z bavlny sú ideálne pre teplejšie mesiace a denné nosenie. Sú pohodlné a ľahké, čím poskytujú maximálny komfort. Bavlna je taktiež vhodná na neformálne udalosti a business casual vzhľad.

Štýlové pánske saká a obleky sú must-have v každom šatníku

Pánske saká a obleky nie sú len o formálnosti, ale aj o štýle a elegancii. Výber oblekov na Zalando je jednoduchý a pohodlný. Môžete si vybrať z viacerých štýlov, farieb a vzorov, aby ste našli ten, ktorý najlepšie vyjadruje váš osobný štýl. Investícia do kvalitného obleku sa určite vyplatí, pretože vám poskytne sebavedomie a štýlový vzhľad na každej príležitosti.

suits_men_outlet_3_CM

Tmavý oblek s kvalitnou košeľou a elegantnou kravatou je ideálny pre pracovné stretnutia a formálne príležitosti. Ale čo tak skúsiť niečo odvážnejšie a trendové? Pre tých, ktorí sa neboja vyčnievať, moderné vzory, farby a strihy ponúkajú trendy a štýlový vzhľad. Pre špeciálne príležitosti, ako svadba, ples a iné - nájdete na Zalando pánske obleky a saká, ktoré zdôraznia vašu eleganciu a sofistikovanosť.

Lacné pánske obleky s prímesou kožušiny sú luxusným výberom pre zimné podujatia. Tento materiál dodáva obleku bohatý vzhľad a zároveň udržuje teplo. Kožušinové obleky sú vhodné pre spoločenské príležitosti a večerné udalosti. Obleky s prímesou svetlých látok, ako je hodváb alebo iné svetlé tkaniny, sú zase ideálne na letné svadby alebo spoločenské udalosti. Tieto pánske saká a obleky zdôrazňujú letný štýl a dodávajú vášmu vzhľadu eleganciu.

Sme váš online poradca na elegantné pánske obleky

Pre formálne udalosti a obchodné stretnutia siahnite po tmavom pánskom saku a obleku kombinovanom s bielou business košeľou a elegantnou kravatou. Tento klasický vzhľad vytvára dojem spoľahlivosti a profesionality. Pre neformálne príležitosti môžete pánsky oblek skombinovať s polo tričkom a bielymi teniskami. Tento štýlový a moderný vzhľad je ideálny pre obchodné stretnutia v neformálnom prostredí. Pridanie oblekovej vesty k obleku vytvára sofistikovaný a vrstvený vzhľad. Tento štýl je vhodný pre svadby a spoločenské podujatia.

Na Lounge by Zalando si môžete byť istí nielen štýlovým výberom oblekov, ale aj výhodami nákupu: Nájdete tu produkty od viac ako 2500 značiek, čím máte prístup k rôznorodým štýlom a možnostiam. Pripomíname, že na Lounge by Zalando nakupujete so zľavou až do 75 %* z odporúčanej maloobchodnej ceny. S jednoduchým a bezpečným nákupným procesom na Zalando môžete svoj nový oblek mať jednoducho a rýchlo. Pripojiť sa je jednoduché, stačí e-mailová adresa.