Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Tehotenské oblečenie

Tehotenské oblečenie je trendy a pohodlné! Objavte štýlové oblečenie pre tehotné ženy, ktoré vám pristane a perfektne sadne. Vyberte si z našej širokej ponuky ešte dnes!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(81)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Pohodlné a štýlové tehotenské oblečenie pre budúce mamičky na Lounge by Zalando

Očakávanie bábätka do rodiny je krásne a vzrušujúce životné obdobie, plné radosti a hrejivých pocitov. Objavte s nami na Lounge by Zalando krásne a pohodlné kúsky, v ktorých budete vyzerať rovnako dobre, ako sa v nich budete cítiť, to všetko so zľavami až do výšky 75 % z odporúčaných maloobchodných cien.

maternity_clothing_outlet_2_CM

Zažite maximálne pohodlie v tehotenskej móde z Lounge by Zalando

Pokiaľ ide o tehotenskú módu, najvyššou prioritou je prirodzene pohodlie každej mamičky. No povedzme si otvorene – tehotenstvo so sebou prináša svoje vlastné výzvy a nájsť kvalitné a pohodlné tehotenské oblečenie doteraz vôbec nebolo jednoduché. V ponuke tehotenského oblečenia na Lounge by Zalando našťastie nájdete mnohé kúsky z mäkkých a strečových materiálov, ktoré vám dodajú všetku potrebnú podporu a komfort, ktorý v tomto období tak potrebujete. Tieto materiály dokážu krásne dýchať, takže vás udržia sviežu po celý deň, vďaka elasticite sa prispôsobia vašej postave a ponúknu vám absolútnu slobodu v pohybe, ktorá je pri nosení zázračného daru vo vašom brušku tak dôležitá. Každý detail bol prispôsobený tak, aby ste toto obdobie zvládla s čo najväčšou ľahkosťou. [justify]V Lounge by Zalando však najlepšie vieme, že pohodlie a štýl sa nielen nemusia vylučovať, ale môžu dokonca nádherne spolupracovať a kráčať spolu ruka v ruke.

Ukážte svoj štýl aj počas tehotenstva s oblečením pre mamičky

V našej ponuke nájdete elegantné a príťažlivé topy, ktoré vďaka nápaditým strihom dokážu veľmi príjemne pozdvihnúť váš tehotenský vzhľad. Množstvo kúskov v ponuke má špecifické vychytávky a nastaviteľné pásy, vďaka čomu sú mimoriadne pohodlné na nosenie a neustále si ich môžete prispôsobovať presne tak, ako vám to vyhovuje, to všetko skryté pod štýlovými farebnými a dizajnovými prevedeniami, vďaka ktorým aj počas tehotenstva môžete svetu ukázať svoj štýl, kto ste a kam smerujete. [justify]Či už preferujete voľnočasový look, alebo si chcete aj v tomto krásnom životnom období zachovať eleganciu, v našej ponuke tehotenského oblečenia na Lounge by Zalando nájde to pravé pre seba každá žena. Od tehotenských džínsov a legín, až po tehotenské šaty a sukne, výber je naozaj široký a nájdete v ňom všetko potrebné preto, aby ste sa aj počas týchto mesiacov mohla cítiť sebavedomo.

maternity_clothing_outlet_3_CM

Exkluzívne zľavy a ponuky na tehotenské oblečenie len na Lounge by Zalando

Pokiaľ ide o tehotenské oblečenie, mnohé ženy majú oprávnené obavy – nebude to stáť príliš veľa? Dobrá správa je, že vďaka Lounge by Zalando dokážete nájsť štýlové a kvalitné kúsky aj od renomovaných svetových značiek za fantastické ceny, vďaka ktorým si v našej ponuke nájde ten svoj pravý kúsok každá žena, bez ohľadu na rozpočet. Veď jednotlivé kúsky renomovaných svetových značiek, ale aj mladých a progresívnych značiek GAP, Anna Field, River Island tu nakúpite v zľavách až do výšky 75 %*. [justify]Je to pritom tak jednoduché – k benefitom členstva v Lounge by Zalando, ako je prístup k exkluzívnym zľavám a ponukám, bezplatnému vráteniu či širokému výberu zo stoviek rôznych značiek sa dostanete už za niekoľko minút, jednoducho a bezplatnou registráciou. Tehotenské oblečenie, po ktorom vaše srdce túži, je naozaj na dosah ruky!