Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

detské oblečenie vo výpredaji

Detská móda pre malé štýlové hviezdičky. Nájdete tu trendy oblečenie pre chlapcov aj dievčatá. Nakupujte ihneď tie najlepšie kúsky pre najmenších!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Lacné detské oblečenie, ktoré poteší deti i rodičov

Získajte úžasné zľavy vďaka členstvu v klube Lounge by Zalando. Po bezplatnej registrácii sa môžete tešiť zo zliav až do výšky 75 %*. Členovia Lounge by Zalando majú prístup aj k výpredaju detského oblečenia, ktoré obohatí šatník vašich ratolestí, a zároveň neurobí škrt cez rozpočet. Lacné detské oblečenie je dostupné pre najmenších i juniorov.

kids_outlet_2_CM

Exkluzívne detské oblečenie pre malých znalcov módy

Vďaka členstvu v klube Lounge by Zalando budete mať prístup k parádnym zľavám na exkluzívne detské oblečenie, ktoré nielen dobre vyzerá, ale je aj kvalitne ušité. Deti sa v ňom budú cítiť sebavedome a pohodlne v škole i vo voľnom čase. Na výber je úžasné detské značkové oblečenie vhodné na šport, ako sú napríklad tepláky či jemné bavlnené mikiny, ale aj spoločenské šaty a obleky pre malých elegánov. Obleky a šaty sú ušité z príjemných materiálov a majú strihy, ktoré deťom nebudú brániť v pohybe. Kúsky oblečenia sa dajú navzájom kombinovať. Vytvárajte s deťmi hravé outfity, ktoré vynosia do škôlky, školy i na krúžky a tešte sa so spoločne strávených chvíľ.

Po zaregistrovaní sa v klube Lounge by Zalando sa vám otvoria brány do sveta kvalitnej módy. Neváhajte a využite výpredaj detského oblečenia na zakúpenie veselých farebných tričiek, ktorých nikdy nie je dosť. Tie sa dajú skombinovať s teplákmi i džínsami, ale aj so sukňou či krátkymi nohavicami. Mimoriadne obľúbené a výhodné sú viackusové balenia, ktoré ocenia najmä peňaženky rodičov. Výpredaj značkového detského oblečenia je určený deťom každého veku. Na svoje si prídu aj rodičia najmenších detí, pre ktorých je určené neodolateľné detské oblečenie pre bábätká. Na výber sú napríklad veselé bavlnené detské dupačky, ktoré deťom spríjemnia celý deň, no dajú sa nosiť i ako pyžamko. Lacné detské oblečenie v e-shope sa nakupuje rýchlo a bez problémov, čo ocenia najmä zaneprázdnení rodičia.

kids_outlet_3_CM

Špičkové detské značkové oblečenie za ceny, ktoré vás očaria

Oblečte svoje zlatíčka od hlavy až po päty do kvalitných odevov od najznámejších výrobcov, ako sú napríklad značky GAP, adidas či Marks & Spencer. Lacné detské oblečenie z našej ponuky vyniká kvalitnými a trvácnymi materiálmi, pohodlnými strihmi a rozkošným veselým dizajnom, ktorý si decká zamilujú už pri prvom nosení. Detské oblečenie v e-shope nájdete prehľadne usporiadané do jednotlivých kategórií, takže nákup bude hračka. Tínedžeri si možno budú chcieť nové cool kúsky do šatníka vybrať sami a najmenším deťom, ktoré rastú ako z vody a neustále potrebujú obnovovať šatník, s výberom pomôžu rodičia. Výpredaj detského značkového oblečenia je dostupný pre dievčatá a chlapcov každého veku.

V našej ponuke nájdete i produkty označené zeleným štítkom s názvom “Udržateľnosť.” Toto detské oblečenie v našom e-shope bolo vyrobené s vysokým percentom recyklovaných materiálov, alebo z bavlny pestovanej šetrnejším spôsobom. Takáto bavlna bola pestovaná bez použitia pesticídov či iných chemických látok a pri procese výroby bolo spotrebované menšie množstvo vody. Z udržateľnej bavlny je často ušité detské oblečenie pre bábätká, ktoré majú citlivú pokožku. Vyberte svojim najmilším kvalitné oblečenie vyrobené ekologickejším spôsobom, ktoré teraz vďaka členstvu v klube Lounge by Zalando môžete získať za skvelé akciové ceny.

Hravé a pútavé detské oblečenie za geniálne ceny

Získajte nadčasové módne kúsky za ceny, z ktorých sa vám zatočí hlava. Lacné detské oblečenie najznámejších značiek už nemusí byť iba sen. Stačí sa bezplatne zaregistrovať v klube Lounge by Zalando a hneď môžete nakupovať detské značkové oblečenie so zľavami až do výšky 75 %*. Nákup je možný online cez počítač, alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie. Vstúpte do sveta špičkovej módy spolu s nami a staňte sa členmi Lounge by Zalando už dnes.