Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Mango Outlet

Mango - štýlová móda pre sebvedomé ženy. Vyskúšajte naše elegantné šaty, trendy topy a kvalitnú obuv. Objavte svoj štýl ešte dnes!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(81)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Získajte v Mango Outlete na Lounge by Zalando svoje vysnívané kúsky značky Mango za výnimočné ceny!

Preskúmajte náš výpredaj Mango oblečenia a nakúpte tieto jednotlivé kúsky,ktoré sú od tejto atraktívnej, populárnej a veľmi šik španielskej značky, na ktorú mnohí určite nedáme dopustiť. Či už sú to nadčasovo elegantné  kúsky, alebo trendové voľnočasové záležitosti, v Mango nájdete  vždy niečo elegantné a zaujímavé na každú príležitosť.

mango_outlet_2_CM

Exkluzívny Mango Outlet, s ktorým vybavíte svoj šatník za tie najlepšie ceny

Značku Mango milujú ľudia po celom svete. Je potrebné vysvetľovať, prečo to tak je? Katalánsky šarm, prenesený do každého jedného kúsku oblečenia, navrhnutého dizajnérmi zo vzrušujúcej a živelnej Barcelony, to je doslova recept na úspech. Mango oblečenie navyše ponúka oblečenie pre každý moment, od rána až po dlhé prebdené noci, od štýlových a trendových voľnočasových kúskov, cez elegantné oblečenie do práce a na večerné rande, až po kúsky, ktoré si môžete vziať aj na svadbu či na vybrané udalosti. Veľmi populárnymi kúskami tejto značky sú napríklad obľúbené Mango kabáty, takže keď niekto zháňa kabát, Mango Outlet Slovakia je často prvou destináciou. Veľkú obľúbu má aj detská kolekcia Mango Kids, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších malých fashionistov. Vďaka nášmu zákazníckemu programu Lounge by Zalando máte prístup k Mango Outletu online, v ktorom môžete získať krásne kúsky od tejto rešpektovanej a renomovanej značky ešte výhodnejšie ako kedykoľvek predtým.

Mango Outlet Slovakia, to je Mango výpredaj, v ktorom sa oblečiete od hlavy až k pätám za najlepšie ceny

Čo človek, to jedinečná osobnosť, jedinečné preferencie a jedinečný vkus. Značka Mango je práve pre túto rôznorodosť ľudí ako stvorená. Preskúmajte našu ponuku Mango Outletu online, kde nájdete kvalitné a elegantné kúsky. Či už preferujete nadčasovosť, ktorá stojí nad trendami a nevyjde z módy ani za desiatky rokov, alebo chcete byť vždy v obraze- vo výpredaji Mango Es Outlet na Lounge by Zalando nájdete tie pravé kúsky pre seba.

Ak, však preferujete pohodlný voľnočasový štýl- aj tu Mango oblečenie pokryje vaše potreby. Štýlové kúsky z pohodlných materiálov vám dovolia užiť si každý deň naplno a prejaviť svoju osobnosť prostredníctvom oblečenia. Nechýbajú ani odvážnejšie strihy a netradičné farebné prevedenia, pre tých, ktorí sú radi videní.

V Mango výpredaji na Lounge by Zalando nájde to svoje naozaj každý. Nechýba tu ani známa a populárna kolekcia pre deti Mango Kids, ktorá dokáže premeniť aj tých najmenších nezbedníkov na skutočné módne ikony. Určite nesmiete  minúť ani Mango kabáty, ktorými je táto značka známa a ktoré hrdo nosia ženy a muži na celom svete. Toto všetko môžete vďaka Lounge by Zalando získať v Mango Outlet za naozaj exkluzívne ceny, vďaka ktorým si toho od tejto atraktívnej a populárnej španielskej značky môžete dovoliť ešte viac.

mango_outlet_3_CM

Mango Outlet s unikátnymi zľavami, so zákazníckym programom Lounge by Zalando

Mango Es Outlet je priestor, kde môžete získať kúsky od značky Mango za exkluzívne ceny, určené výhradne pre členov nášho klubu. Ten okrem tohto výpredaja Mango ponúka prístup k obrovskému množstvu exkluzívnych zliav až do výšky 75%*, pričom výpredajová ponuka sa neustále mení a na Lounge by Zalando objavíte každý deň novú príležitosť získať značkové kúsky za tie najlepšie ceny. Program Lounge by Zalando  navyše prináša aj dopravu až k dverám a bezplatné vrátenie. Neváhajte  s registráciou, je úplne zadarmo a zvládnete ju na pár klikov!