Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

peňaženky vo výpredaji

Peňaženky - tie najlepšie doplnky pre štýlových mužov a ženy. Od elegantných až po športové. Nájdite tú svoju ideálnu peňaženku. Objavte ich teraz a nakupujte!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Objavte štýlové, značkové a pritom vďaka Lounge by Zalando atraktívne lacné peňaženky!

Vďaka zákazníckemu programu Lounge by Zalando máte príležitosť nakúpiť štýlové, kvalitné a pritom prekvapivo lacné peňaženky v podaní svetoznámych módnych značiek, so zľavami až do výšky 75 %*! Využite výpredaj dámskych peňaženiek a pánskych peňaženiek na maximum a vymeňte svoju starú peňaženku za novú.

wallets_outlet_2_CM

Lacné peňaženky sa ešte nikdy nevyplatili viac ako v ponuke Lounge by Zalando!

Peňaženky sú doplnkom, ktorý potrebujeme prakticky všetci. Sú dôležité ako ochrana nielen pre naše peniaze a naše doklady, ale slúžia často aj ako nositeľ spomienok v podobe fotografií. Zároveň ide o výrazný doplnok, ktorý dokáže celkový dojem z outfitu pozdvihnúť. Istotou v tomto ohľade sú určite peňaženky Michael Kors, dámske peňaženky Tommy Hilfiger, Coccinelle peňaženky, Guess peňaženky či mnohé ďalšie, ktoré sú zárukou, že dostanete  špičkovú peňaženku. Vďaka nášmu výpredaju dámskych značkových peňaženiek a pánskych kožených peňaženiek na Lounge by Zalando ich navyše teraz môžete získať za fantastické ceny, s výraznými zľavami!

wallets_outlet_3_CM

Špičková kvalita za viac ako férovú cenu v ponuke lacných peňaženiek na Lounge by Zalando

Na Lounge by Zalando sa môžete spoľahnúť, že tu vždy objavíte tie najzaujímavejšie a najštýlovejšie kúsky, navyše vo výrazných zľavách. Ani v ponuke značkových peňaženiek nechýbajú kúsky od niektorej z 2500 značiek, ktoré môžete na Zalando nájsť, v najlepšej možnej kvalite prevedenia a z pevných materiálov, ktoré spoľahlivo ochránia obsah peňaženky. Objavte aj našu ponuku výpredaja dámskych kožených peňaženiek, ktorej ponuka je dôkazom, že dámske peňaženky majú nielen funkčný charakter, ale dokážu vysielať svetu odkaz o tom, kto ste. Ak sa však náhodou v našej výpredajovej ponuke nenašiel kúsok práve pre vás, na Lounge by Zalando našu ponuku neustále obmieňame, takže už zajtra sa v nej môže objaviť peňaženka presne podľa vášho gusta. [justify]V našej ponuke lacných peňaženiek nájdete kúsky pre každý moment. Elegantné pánske kožené peňaženky a výpredaj dámskych kožených peňaženiek poslúžia nielen na spoločenských udalostiach, ale aj vo voľnom čase. Nechýbajú ani odvážne farby a veselé prevedenia, pre tých, ktorí sa radi odlíšia. Či už ste fanúšik nadčasového štýlu, alebo ste  nasledovateľ atraktívnych a rýchlo meniacich sa trendov, v našej ponuke dámskych značkových peňaženiek a pánskych peňaženiek určite objavíte značkovú peňaženku  pre seba. Možno to bude práve Guess peňaženka, peňaženka Michael Kors, Tommy Hilfiger dámska peňaženka alebo Coccinelle peňaženka.

Lounge by Zalando - to je online outlet, ktorý povýšuje nakupovanie na zábavu

Náš online outlet Lounge by Zalando ponúka exkluzívne benefity len pre členov nášho klubu, vďaka ktorým si nakupovanie na Zalando užijete na maximum. Len členovia klubu majú prístup k neustálym výpredajom za ceny, ktoré nemajú konkurenciu - kúsky v podaní niektorej z 2500 značiek, ktoré na Zalando máme, môžete získať so zľavou až do 75 %*! Tento výpredaj navyše nikdy nekončí a neustále sa obmieňa, čiže každý deň v ňom objavíte niečo nové, vďaka čomu sa nakupovanie stáva zábavou. Okrem veľmi atraktívnych zliav  v klube Lounge by Zalando čakajú aj ďalšie benefity, ako je vrátenie zadarmo, takže na Zalando si môžete kedykoľvek  bez obáv objednať a bezproblémovo vrátiť, ak by vám náhodou tovar nesadol. Ak vás tieto benefity zaujali, neváhajte s registráciou - je veľmi jednoduchá a je úplne zadarmo, takže sa členom nášho online outletu Lounge by Zalando môžete stať prakticky okamžite!