Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

letné šaty vo výpredaji

Úžasné letné šaty, ktoré pristanú každej žene. Odvážte sa zažiariť v štýle s našou širokou ponukou letných šiat. Objavte ich teraz a nájdite svoj dokonalý outfit.

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Letné šaty vo výpredaji: získajte štýlové značkové kúsky vo výrazných zľavách!

Spoznajte náš výpredaj letných šiat na Lounge by Zalando a vybavte si svoj šatník nádhernými letnými šatami lacno, v ktorých si užijete  horúce a slnečné letné dni naplno. Krásne kúsky plážových šiat a dlhých letných šiat od renomovaných a rešpektovaných svetových značiek môžete vďaka nášmu online outletu Lounge by Zalando získať v mimoriadnych zľavách a to až do výšky 75 %*.

summer_dresses_outlet_2_CM

Letné šaty výpredaj na Lounge by Zalando dovolí nakúpiť ešte viac a ešte výhodnejšie

Leto bez letných šiat lacno akoby ani nebolo letom. Sú ideálnou voľbou nielen pre slnečné dni na pláži či na kúpalisku, ale aj pre vychádzky s kamarátkami po meste či romantické rande počas horúcich letných nocí. V našom výpredaji dámskych letných šiat nájdete  kúsky, v ktorých si všetky tieto momenty užijete naplno, v ktorých sa budete cítiť dobre a ktoré budete nosiť s radosťou a hrdosťou. To všetko v podaní niektorej z viac ako 2500 značiek, ktoré na Zalando máme, ktoré milujú a túžia po nich ženy po celom svete. Za extra výhodné ceny, dostupnejšie ako kedykoľvek predtým.

summer_dresses_outlet_3_CM

Letné šaty výpredaj plný kúskov pre všetky typy žien

Ak sa povie letné šaty, každá žena si pod tým môže predstaviť niečo iné. Pre jednu to môžu byť ľahké krátke šaty, ktoré odhalia pokožku nôh, pre inú sú to romantické šaty až po zem, v ktorých sa môže nosiť ako skutočná dáma. Vo výpredaji dámskych letných šiat na Lounge by Zalando nájdete  kúsky od výmyslu sveta, aby si v našej ponuke našiel ten svoj vysnívaný kúsok naozaj každý. Hľadáte pohodlné šaty na pláž, ktoré len veľmi jednoducho oblečiete  a vyzlečiete? Pozrite náš výpredaj plážových šiat, kde nájdete množstvo pohodlných kúskov za mimoriadne výhodné ceny. Chystáte  sa do mesta alebo na nejakú zaujímavú udalosť, kde chcete svojim zjavom vyraziť okoloidúcim dych? Výpredaj dlhých letných šiat obsahuje kúsky, v ktorých tento efekt presne dosiahnete. A to je naozaj len zlomok toho, čo vo výpredaji dámskych letných šiat na Lounge by Zalando objavíte. [justify]Nielen typovo, ale aj dizajnovo je naša ponuka lacných letných šiat veľmi rôznorodá. Objavíte tu mnohé nadčasové a elegantné kúsky, ktoré hravo skombinujete prakticky s akýmkoľvek typom topánok a hodia sa na širokú škálu príležitostí, ale aj odvážnejšie, pestrejšie a hravejšie lacné letné šaty s rôznymi vzormi, pre ženy, ktoré sa túžia prostredníctvom oblečenia vyjadriť a prejaviť. Preskúmajte našu ponuku a sme presvedčení, že v nej objavíte niečo práve pre seba.

Získajte letné šaty lacno vďaka Lounge by Zalando

Len s členstvom v Lounge by Zalando získate prístup k exkluzívnym zľavám a benefitom, vrátane prístupu k výpredaju letných šiat, s ktorými bude nakupovanie na Zalando radosťou. Získajte svoje obľúbené značkové kúsky so zľavami až do výšky 75%*, pričom sa táto ponuka neustále mení a   prináša niečo nové. Doprajte  si za najlepšie ceny kúsky od niektorej z 2500 značiek na Zalando a vybavte svoj šatník exkluzívnymi kúskami ešte výhodnejšie. Okrem toho program Lounge by Zalando ponúka aj bezplatné a bezproblémové vrátenie tovaru, no a členstvo v ňom je úplne zadarmo, pričom ho vybavíte na pár jednoduchých klikov.