Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Dlhé sukne

Dlhé sukne - oblečenie, v ktorom sa budete cítiť sebavedomo a štýlovo. Objavte našu širokú ponuku dlhých sukní, ktoré vám dodajú eleganciu a výnimočný vzhľad. Nakupujte teraz a objavte svoj štýl!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Dlhé sukne sú univerzálne a neobmedzia vás

Dlhé sukne sú univerzálnym a pohodlným kúskom do každej šatníkovej zostavy. Ich vzhľad je elegantný a štýlový, môžu byť vhodné na rôzne príležitosti. Dlhá sukňa je skvelou voľbou a to celoročne. Pridajte sa bezplatne do Lounge by Zalando a získajte zľavy až do 75 %* v porovnaní s odporúčanými maloobchodnými cenami. Čakajú vás každý deň nové ponuky a množstvo zaujímavých značiek.

maxiskirts_outlet_2_CM

Maxi sukne sú synonymom pohodlia

Maxi sukne sú typom dlhých sukní, ktoré sú veľmi pohodlné na nosenie. Poskytujú veľa priestoru a neobmedzujú pohyb, čo sa niekedy môže stávať s kratšími sukňami. Maxi sukne tiež pôsobia veľmi elegantne a štýlovo, čo ich robí vhodnými pre rôzne príležitosti, či už formálne alebo oddychové. Okrem toho, dlhé sukne pomáhajú predĺžiť postavu a pomáhajú dotvoriť elegantný vzhľad. Využijete ich pri nosení do práce, do školy, ale pokojne aj len tak, na prechádzky do mesta. Dlhé sukne sa dajú kombinovať s rôznymi topmi, blúzkami a topánkami, a tým vytvárajú mnoho možností pre rôzne outfitové kombinácie. Môžu byť tiež vhodné pre rôzne ročné obdobia, pretože sa dajú nosiť s legínami a topánkami na jeseň a zimu, ale aj s topánkami na jar a leto. Dlhé sukne môžu byť na miestach, kde je potrebné dodržiavať určité dress kódy alebo skvelou voľbou. Jediný kúsok dlhej sukne môže výrazne spestriť váš šatník. Ak si vezmete niekoľko modelov, počet kombinácií vašich outfitov výrazne porastie.

Dlhé dámske sukne: sú maxi a sú lacné

Dlhé dámske sukne sú jedným z najkrajších kúskov, ktoré môžete nosiť. Dlhá dĺžka sukne resp. šiat dodáva vášmu vzhľadu eleganciu a gráciu a poskytuje štýlový a sofistikovaný look. Dlhé dámske sukne sú totiž mimoriadne prispôsobivé. Dajú sa tiež veľmi ľahko kombinovať s rôznymi doplnkami, ako sú napríklad šperky, topánky alebo kabelky. Maxi sukne môžu pomôcť vyrovnávať proporcie tela a opticky predĺžiť tvoju postavu. Taktiež sú vhodné pre rôzne typy postavy, pretože sa dajú kúpiť v rôznych strihoch a veľkostiach. Ak napríklad trávite veľa času na slnku alebo v lese, dlhšie sukne môžu byť skvelou voľbou na ochranu pred týmito faktormi. Svojou voľnosťou sa výrazne odlišujú napríklad od kratších sukní či minisukní. Stačí nájsť správnu a vhodnú farebnú kombináciu a mať prvok, ktorý môžete krásne prepájať s množstvom iných outfitov.

V Lounge by Zalando milujeme maxi sukne

Trendom pre dlhé sukne sú jemné a pastelové farby, ako napríklad svetlá ružová či baby modrá. Okrem pastelových farieb, sa objavujú aj farebné odtiene s výrazným kontrastom-schémy tlačených vzorov, ako napríklad kombinácie čiernej a bielej, ružovej a červenej alebo zelenej a modrej-ktoré sú základom šatníka. Ak sa pozrieme na použité materiály, víťazí najmä bavlna, ale aj ľan, či dokonca denim. Všetko závisí od sezóny a použitia, no zľavy až do 75 %* v porovnaní s odporúčanými maloobchodnými cenami môžete zažiť v ktoromkoľvek období roka. Stačí sa pridať do online outletu Lounge by Zalando a získať výhody ako rýchle doručenie či jednoduchý nákup.