Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Vans výpredaj

Vans - ikona pouličnej módy, ktorá prináša štýl a pohodlie do každodenného života. Objavte jej rozmanité kolekcie tenisiek, topánok a oblečenia. Nakupujte teraz a objavte svoj štýl.

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Vans výpredaj pre zarytých fanúšikov značky aj všetkých teniskových fajnšmekrov

Vans výpredaj je skvelou správou pre všetkých, ktorí si zamilovali túto štýlovú klasiku. Lounge by Zalando je zase ideálny priestor na to, aby ste si mohli dopriať vytúžené produkty od tejto značky vo výraznej zľave. Stačí sa zaregistrovať a razom získate benefity a výrazné zľavy na oblečenie a tenisky.

vans_outlet_2_CM

Vans výpredaj znamená prísun kvalitných a trendových kúskov outfitu za menej peňazí

Značka Vans pochádza zo slnečnej Kalifornie a na jej tvorbe to značne vidieť. Tento americký výrobca prináša široké spektrum produktov už dlhé roky a tak sa Vans oblečenie stalo populárnym po celom svete. Či už sú to Vans zimné topánky alebo klasické vans slip on, vždy je to akási hmatateľná záruka kvality. Aj preto ponúka Zalando Vans produkty na svojom špeciálnom miestečku v Lounge by Zalando.

Vans outlet bude tešiť najmä mladých a aktívnych ľudí, ktorí preferujú tento pohodový štýl obliekania sa. Značka sa angažuje v rôznych akčných športoch, kde je Vans oblečenie už akousi samozrejmosťou. Aj preto je Vans outlet nabitý zaujímavými produktami - nechýbajú Vans zľavy, vďaka ktorým možno získať produkty ako Vans authentic či vans comfycush výhodnejšie.

Vans outlet udáva trendy v outfitoch pre aktívnych ľudí s obľubou v ležérnosti

Klasické čiernobiele alebo šachovnicové tvary sú už tradičnou ozdobou Vans tenisiek. Tieto a podobne zaujímavé farebné trendy však pretrvávajú aj v iných typoch Vans oblečenia. To možno hravo kombinovať s ďalšími kúskami zo série športových i ležérnejších outfitov. Napríklad Vans slip on alebo Vans authentic krásne zapadajú ku kratším nohaviciam a tričku, Vans zimné topánky sú jasné - dôležitá výbava pre najchladnejšie obdobie v roku. Tam by nemali chýbať ani Vans gore tex topánky, ktorých membrána spoľahlivo chráni pred neduhmi počasia, vlhkosťou či napríklad aj snehom.  [justify]Značka Vans a jej oblečenie nenechávajú nič na náhodu. Firma rok čo rok vylepšuje svoje najobľúbenejšie produkty. Aj preto také Vans Authentic či Vans slip on neustále držia krok s dobou a spĺňajú najnáročnejšie očakávania módnych fajnšmekrov. Vans comfycush sú zase overenou čiernobielou klasikou, ktorá rok čo rok prichádza v nových, zaujímavých prevedeniach.

Ak sú Vans tenisky vo výpredaji, na dračku idú všetky kúsky - či už ide o Vans gore tex do extrémnejších podmienok, Vans comfycush pre štýlové zladenie ležérneho outiftu alebo nasúvaciu klasiku Vans slip on, ktorá sa ľahkosťou prevedenia hodí na všetky obľúbené podujatia, ktoré sa chystáte absolvovať. Vans oblečenie sa môže pochváliť používaním špičkových technológií, ktoré kombinovaním textilu, polyesteru a ďalších látok vytvárajú ľúbivé dizajny vo funkčnom prevedení. Vedia o tom svoje aj Vans zimné topánky, či obľúbené klasiky Vans comfycush.

vans_outlet_3_CM

Vans výpredaj je niečo, čo sa len tak neodmieta

Značka Vans a Lounge by Zalando, to je podarené prepojenie. Na tomto mieste nájdeš množstvo produktov tejto originálnej značky za mimoriadne zaujímavé ceny a benefity, a ešte k tomu môžete počítať so zľavami až do výšky 75%*! Je to pritom také jednoduché, stačí sa zaregistrovať a prémiový svet módy, kde Zalando a Vans nájdete ruku v ruke - máte razom na dosah. Užite si Vans výpredaj naplno a kedykoľvek naň dostanete chuť. Vans zľavy a Zalando skrátka idú dokopy.