Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Oakley v online výpredaji

Oakley je znamením štýlu a kvality. S ich ikonickými slnečnými okuliarmi a trendy oblečením, budete vždy vyzerať štýlovo. Objavte svoj vlastný štýl s Oakley a nakupujte ešte dnes!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Oakley spája šport s inovatívnymi technológiami 

Keď sa povie Oakley, väčšina z nás si asi predstaví krásne športové okuliare. Táto americká značka však už niekoľko desiatok rokov prináša inovácie aj do športovej módy. Dnes je synonymom spojenia technologického pokroku a výkonu s ľúbivým dizajnom oblečenia i doplnkov. Online outlet tejto značky je pevnou súčasťou ponuky Lounge by Zalando.

oakley_outlet_1_CM

Oakley bundy a mikiny, ktoré pútajú pozornosť

Presne tak. Oakley, to nie sú len okuliare,ale aj bundy, mikiny a rôzne ďalšie produkty tejto značky ťa presvedčia o tom, že jedinečný štýl a kvalitné spracovanie vie byť akýmsi štandardom na celom produktovom portfóliu. Veď značka Oakley vlastní vyše šesťsto celosvetových patentov v oblasti dizajnu či technológií. To už samo o sebe hovorí o niečom. Ponuku tejto značky dopĺňajú okrem spomínaných okuliarov aj ikonické kúsky odevov či športových doplnkov, ktoré možno hravo farebne zladiť so zvyškom outfitu.  Topy od tejto inovatívnej značky sa vyznačujú svojou funkčnosťou. Dokážu napríklad príjemne hriať, no zároveň sú vyrobené z ľahkých materiálov. Pre túto značku je typické logo v tvare písmena O, ale aj samotný názov, ktorý sa objavuje v rôznych prevedeniach na všetkých produktoch. Ak by si všetky produkty tejto značky položil vedľa seba, zrejme si povieš, že takto nejak má vyzerať športová elegancia. Je to oblečenie, ktoré ťa pohodlne odprevadí za tvojou športovou aktivitou, ale pokojne aj do školy či do práce.

Oakley rukavice pre šport i voľnočasové aktivity

Oakley rukavice sú špeciálnou kategóriou, ktorá si zaslúži našu pozornosť. Tieto kúsky nielenže nájdu uplatnenie pri zimných športoch, ale v ponuke nájdeš aj pracovné či funkčné kúsky. Vyznačujú sa pohodlným prevedením a zaujímavými farebnými kombináciami. To len potvrdzuje fakt, že ak miluješ šport a voľný čas, táto značka ťa s určitosťou poteší. Oakley oblečenie je tiež o špičkových lyžiarskych outfitoch resp. doplnkoch. Univerzálnymi kúskami ako sú bundy či nohavice ťa pripraví na zimné radovánky a v lete poteší kompletnou plážovou či športovou výbavou, kde zase využiješ doplnky tejto inovatívnej značky. Tento brand má bohaté skúsenosti z oblasti športu a tak aj batohy Oakley sú riešené dômyselne. Vyberať si možno nielen podľa konkrétneho typu športu, ale predovšetkým aj podľa farieb. Nechýbajú dizajnové prvky, ktoré prináležia športovcom. Tento brand pochádza z Kalifornie, takže si vieš predstaviť, akú pestrú škálu dizajnov ponúka. Vyber si taký batoh, ktorý zladíš k zvyšku outfitu. Táto americká značka oblieka všetky vekové kategórie už od roku 1975, tak sa nechaj inšpirovať jej zmyslom pre inovácie.

oakley_outlet_2_CM

Oakley je dôležitou súčasťou Lounge by Zalando

V súčasnosti sa športová móda zameriava na výkon a spája ho s premysleným dizajnom. Jednou z najobľúbenejších látok je polyesterová tkanina, ktorá je ľahká, odolná voči opotrebeniu a umožňuje pohodlné pohyby. Ďalšou populárnou látkou je elastan, ktorý je elastický a pružný, čo umožňuje pohodlný a prirodzený pohyb. Farebné trendy sa líšia podľa sezóny a módnych návykov. V súčasnosti sú veľmi populárne jasné a výrazné farby ako napríklad neonové odtiene, ako aj pastelové farby, ktoré sú veľmi moderné a zároveň jemné. Kombinácie farieb sú často hravé a nápadité, kde sa často využívajú kontrastné farby alebo farebné bloky. Produkty tejto exkluzívnej americkej značky nájdeš v Oakley outlete na Lounge by Zalando. Registruj sa a využi zľavy až do 75% v porovnaní s odporúčanými maloobchodnými cenovkami.