Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Rip Curl Outlet

Rip Curl - vychutnajte si surfovanie v štýle s našou kolekciou plaviek, neoprénových oblekov a doplnkov. Objavte ich teraz a nakupujte s nami.

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Rip Curl je tu pre všetkých, ktorí milujú vlny

Rip Curl je austrálska značka zameraná na surferské oblečenie a vybavenie. Obľúbenou sa stala už pred desiatkami rokov nielen medzi surfistami, ale športovcami všeobecne. Je známa tým, že v každej oblasti, do ktorej sa pustí, prevýši konkurenciu svojou technologickou vyspelosťou a vášňou pre inovácie. V online outlete Lounge by Zalando nájdete zľavy až do 75 % v porovnaní s odporúčanými maloobchodnými cenami. Takisto viac ako 2500 značiek, nové akciové ponuky každý deň a špeciálne výpredaje. Stačí sa bezplatne pridať!

rip_curl_outlet_1_CM

Rip Curl bundy a mikiny nielen pre surfistov

Oblečenie Rip Curl sa vyznačuje kvalitou materiálov, precíznym spracovaním a moderným dizajnom. V ponuke značky nie sú len surferské neoprénové obleky či plavky. Nájdete tu predovšetkým aj Rip Curl bundy, mikiny a ďalšie doplnky. Jedným z najpopulárnejších typov búnd tejto značky sú takzvané neoprénové bundy. Tieto produkty sú určené pre surfistov a iných vodných športovcov, ktorí potrebujú ochranu proti chladu a vetru. Neoprénové materiály z ktorých sú vyrobené, sú veľmi pružné a umožňujú pohyblivosť a voľnosť pohybu. Tieto funkcionality istotne oceníte aj pri kraťasoch Rip Curl, ktoré sú mimoriadne populárne. Rip Curl ponúka tiež mikiny a bundy vyrobené z materiálov ako napríklad Gore-Tex, ktoré sú vodotesné a zároveň priedušné. Tieto bundy sú vhodné pre turistov alebo pre všetkých, ktorí sa vydávajú na výlety do nepriaznivého počasia. Výsledkom sú zaujímavé kúsky s rôznymi izoláciami, ktoré sú určené pre rôzne sezóny. Okrem funkčnosti sa bundy značky Rip Curl vyznačujú aj ľúbivým dizajnom a veľmi hravými farebnými kombináciami. Súčasne však značka dbá na to, aby bundy mali dostatok praktických prvkov a úložných priestorov.

Rip Curl zladí vaše oblečenie s batohom

Značka Rip Curl spolupracuje s mnohými profesionálnymi surfermi, ktorí majú pri návrhu oblečenia a vybavenia značky veľký vplyv. To zaručuje, že tento brand ponúka oblečenie a vybavenie, ktoré je nielen štýlové, ale aj funkčné a prispôsobené ich potrebám. Ak teda hľadáte kvalitné a štýlové surferské oblečenie a doplnky ako napríklad batohy, určite stojí za to skontrolovať aktuálnu ponuku. Objavíte tam pokojne aj kabelky či tašky Rip Curl. Opäť platí, že praktickosť a kvalita vyhotovenia idú ruka v ruke. Nechýbajú tiež štýlové Rip Curl batohy či tašky pre outdoorové aktivity. Tieto produkty sú často odolné voči vode a majú mnoho úložného priestoru.

Rip Curl prisurfoval aj na Lounge by Zalando

Značka Rip Curl používa pri výrobe svojho športového oblečenia rôzne druhy látok, v závislosti od určenia oblečenia a jeho použitia. Jedným z najčastejších materiálov je polyesterová tkanina, ktorá je ľahká a funkčná. Táto značka je tiež známa svojou farebnou a zvodnou estetikou, ktorá je charakteristická kombináciami jasných a výrazných farieb s grafickými potlačami a vzormi. Často používa kombinácie farieb ako čierna a biela, zelená a modrá, ale aj farebné bloky, ktoré tvoria kontrasty na jednej látke. Inšpiruje sa tiež prírodou či oceánom a rovnako aj vy sa môžete - na Lounge by Zalando. Čakajú vás zľavy, rýchle dodanie a jednoduchý nákup.