Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Ecco Outlet

Ecco - životný štýl, ktorý odzrkadľuje vašu osobnosť. Objavte jedinečné kúsky, ktoré vám dodajú sebavedomie a štýl. Nakupujte teraz a vyber si to najlepšie!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Náš Ecco Outlet prináša zeleň rovno k vám

Využite výhody členstva na Lounge by Zalando počas ,,flash sale” trvajúci 2-3 dni a nechajte sa ohúriť zľavami . Preto prichádza k vám aj náš Ecco Outlet, ktorý ponúka variabilitu ekologických a pohodlných topánok. Zaregistrujte sa k nám a kúpte si nové Ecco topánky s možnosťou vrátenia tovaru zadarmo, alebo výber platiť v hotovosti alebo kartou.

ecco_outlet_2_CM

Ecco výpredaj vás postaví na nohy a do prírody

Exkluzívne na Lounge by Zalando si môžete vybrať z jedinečnej selekcie Ecco topánok, ktoré majú bohatú históriu tiahnucu sa od roku 1963 až po dnes. Ich inovatívny prístup k výrobe topánok, ako napríklad remeselné spracovanie, sú jedny z mnoho dôvodov, prečo sú Ecco topánky špičkou. V ich elitných garbiarňach dodávajú vysoko kvalitnú kožu, kde starostlivo a detailne vytvárajú svoje produkty. Rovnako si značka Ecco dá záležať na ich ekologickej stránke, ako napríklad inovatívna výroba udržateľných technológií. Nie nadarmo boli ohodnotení od Leather Working Group zlatou, keďže ich zameranie na udržateľnú výrobu kože je nadštandardné. Pri výrobe Ecco topánok dosiahli vysoké percento recyklovaných materiálov, čím ušetrili veľké množstva odpadu a vody. Aktívne a úspešne znižujú svoju spotrebu energie a chemikálií, vďaka čomu sa držia vysoko špičky ekologickej módy.

Okrem vášni voči udržateľnosti sa zameriavajú aj na špecifický a minimalistický štýl, ktorý dokonale dotvorí každý šatník. Ich vyspelá technológia kopíruje krivky chodidiel a cez to zaručujú komfort pri každom kroku. Topánky vytvárajú prirodzene pružné a odolné, preto sa môžete tešiť na štýl aj pohodlie počas dňa. Preto aj pri kúpe formálnej obuvi z Ecco obuv výpredaju sa na ďalší večierok môžete vybrať s pocitom komfortu a nezničiť si chodidlá tesnými topánkami. Rôzne druhy topánok od sandálov po športovú obuv objavíte u nás z Ecco obuv výpredaju, ktorý ponúka širokú selekciu pre mužov, deti aj ženy.

Topánky Ecco vás prenesú do škandinávskej rozprávky

Vďaka svojmu minimalistickému a štýlovému vzhľadu obuv Ecco si nájde miesto k vášmu ďalšiemu outfitu. Vyskúšajte topánky bez podšívky, ktoré dodajú pohodlný pocit, ako keby ste chodili na boso. Ecco sa nebojí ukázať ich kreatívnu stránku, preto nájdete zábavné dizajny s rôznymi farebnými potlačami. Prezrite si napríklad topánky s vlnitým tvarom podrážky, ktoré udržia stabilitu a vytvoria osobitý look. Dostaňte sa do ležérnej nálady a obujte si voľné Ecco sandále s anatomicky tvarovanou stielkou, vďaka ktorej sa počas teplých dní budete cítiť v pohodlí. Pohyblivosť a mäkkosť sú pár z mnoho praktických technológií, ktoré vás spoľahlivo prenesú cez deň.

Na našom výpredaji nájdete aj Ecco čižmy pre deti, alebo ecco zimné topánky ktoré majú napríklad nepremokavú a priedušnú ochranu. Keďže počas zimy sa deti radostne pohybujú, tak si prezrite Ecco čižmy s konštrukciou nízko nad zemou, ktorá podporuje stabilitu a prirodzený pohyb. Akýkoľvek štýl je vašim pravým orechovým, tak Ecco zimné topánky prichádzajú s rôznymi retro dizajnami, alebo aj modernými s výnimočným vzhľadom nie len pre dospelých, ale aj Ecco detské topánky. Vydajte sa von s celou rodinkou a prezrite si z turistickej obuvi,, ako ecco detské topánky, ktorá ponúka napríklad pätovú ochranu, nepremokavosť alebo aj gumovú podošvu s vynikajúcou stabilitou.

ecco_outlet_3_CM

Výpredaj vašich snov je na Lounge by Zalando

Nové topánky so zľavou až do 75%* počas flash sales vás čakajú po bezplatnom zaregistrovaní sa do Lounge by Zalando. Okrem Ecco Outletu cez vaše členstvo budete mať dostupné flash sales na rôzne iné prémiové značky s benefitmi ako vrátenie tovaru zadarmo, alebo aj výber druhu platby.