Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Versace Outlet

Versace žiari v exkluzívnom a štýlovom šate. Objavte luxusné kolekcie oblečenia, doplnkov a parfémov. Buďte jedinečná. Nakupujte teraz!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Objavte s Versace Outletom svet špičkovej módy

Versace Outlet zachytíte s členstvom Lounge by Zalando za redukované ceny s benefitmi. Pridajte sa do našej exkluzívnej rodiny s bezplatným doručením prémiových značiek. Preto si s členstvom nie len vychutnáte vrcholové značky v plnej kráse, ale aj ľahší pocit v peňaženke. Flash sales trvajú 2-3 dni, preto dostanete unikátne zľavy za limitovaný čas.

versace_outlet_2_CM

Uchmatnite si nestarnúce dizajny Versace kabeliek a oblečenia za zlomok ceny

Versace je krajina divov módy s jedinečnými dizajnami, ktoré s bohatou kreatívnou réžiou prináša nové dizajny aj na náš eshop. Oblečte sa do kvality a kráľovskej hodnosti Versace, ktorá panuje na tróne od roku 1978 svojim založením v Miláne. Známa svojimi jedinečnými módnymi návrhmi, táto značka prináša za každým luxusnú a výraznú módu. Populárne sú napríklad Versace kabelky, ktorých dizajny sú spoznateľné nie len na módnej scéne, ale aj cez rôzne sociálne platformy. Nenechajte si ujsť Versace okuliare,Versace slnečné okuliare a mnoho ďalších dych berúcich kusov pre deti, mužov a ženy.

Na našom Versace Outlete sú otvorené dvere pre všetkých a s vašim novým členstvom objavíte rôzne aspekty vrcholovej módy. S inkluzívnym a diverzitným prístupom Versace sme inšpirovaní aj na Lounge by Zalando. Vyberte si z produktov z módnej línie jeans couture, ktoré prinášajú aristokratický podtón s mladistvým vzhľadom. Kráľovský dizajn nájdete na Versace jeans couture nohavíc a tričiek, ktoré ukážu vašu modrú krv s akýmkoľvek outfitom. S Versace vysokou kvalitou je oboznámený celý svet a vy ju môžete zažiť na vlastnej koži. Ukážte sa na ďalšej business párty ako celebrita s novou Versace kabelkou, či už danná udalosť preferuje mini verziu alebo strednú veľkosť.

Dizajnová džungľa Versace na Lounge by Zalando je neskrotiteľná

Objavte dizajny Versace so zvieracou potlačou, ako napríklad uhladená kabelka hadieho pytóna. Prezrite si luxusnú kolekciu kabeliek La Medusa s tvárou Medúzy v strede kabelky so zlatistým vzhľadom pečate, alebo farebne zladenou v štýle kabelky. Nájdete kabelky a tašky napríklad z pravej kože, ktoré majú bavlnené doladenie. Okrem ručných kabeliek sa nechajte zlákať praktickými kabelkami, ktoré si môžete hodiť okolo pásu. Zároveň sa môžete tešiť na tašky s athleisure štýlom pre športové talenty. Na Versace Outlete nájdete kabelku na každú príležitosť za zvýhodnené ceny len pár kliknutí ďaleko.

Niekedy doplnky spravia outfit dokonalým a na našom outlete poznáme módne pravidlá. Farebné alebo minimalistické Versace okuliare,Versace slnečné okuliare vám dodajú jednoznačný štýl s medailónom Medúzy v hip-hopovom naladení. Zlaté 90.roky priniesli na scénu vintage Versace okuliare s perfektným fitom a ľahkým zladením. Rovnako sa nechajte očariť hodinkami talianskej značky, ktoré poslúžia so štýlom či už pozláteným, alebo strieborným. Či už farebné alebo zvieracie potlače vám zoberú dych, tak na outlete Lounge by Zalando si nechajte inšpirovať šatník našej časovo limitovanej selekcie.

versace_outlet_3_CM

Vytvorte si zadarmo účet a ukážte svoj unikátny štýl vďaka Versace zľav

Až do 75%* zľavy počas flash sales konkrétnych značiek, ako napríklad Versace Outlet, vás posunú vpred cez našu spoľahlivosť. Garantujeme vám bezplatné vrátenie, možnosť platiť kartou, alebo aj v hotovosti. Vaše Lounge by Zalando členstvo je neopakovateľná príležitosť vyšplhať sa na rebríku prémiových značiek. Užite si zaobchádzanie ako v perinkách s množstvami flash sales tvojich favoritov.