Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Papuče vo výpredaji

O pohodlie doma, na návšteve či v práci sa postarajú komfortné papuče od najznámejších výrobcov obuvi. Ich dizajn a strih umožní chodidlám, aby sa dokonale zrelaxovali po celodennom zhone a práci. Doprajte svojim nohám to najlepšie každý deň.

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Pánske papuče,dámské aj detské papuče –domáca obuv

Zrelaxujte sa po namáhavom dni najlepšie, ako sa dá a obujte si mäkučké papuče, ktoré si na Lounge by Zalando môžete zakúpiť so zľavami až do výšky 75% z pôvodnej predajnej ceny. Členstvo v našom online outlete je bezplatné a umožní vám prístup ku vyše 2500 módnym značkám. Samozrejmosťou je aj bezplatné vrátenie tovaru a množstvo kupónov a akcií.

houseshoes outlet 2 CM

Papuče, ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov

Správny výber domácej obuvi by ste naozaj nemali podceniť. Po celodennej práci si totiž nohy zaslúžia domáce papuče, ktoré sú komfortné, teplé a bezpečné. V našej ponuke nájdete atraktívne a elegantné dámske papuče a pohodlné pánske papuče. V ponuke máme i praktické detské papuče, ktoré sa jednoducho obúvaju a vyzúvajú, aby si s nimi deti vedeli poradiť nielen doma, ale aj v škole či v škôlke.

Papuče dámske máme pre vás v rôznych prevedeniach – nájdete tu modely našuchovacie, dámske papuče s originálnymi aplikáciami, ako aj modely s otvorenou či zatvorenu špičkou. Našuchovacie dámske papučky zo syntetického materiálu využijete napríklad aj v sprche. Voda im neublíži a vy budete na plavárni či v hotelových sprchách chránení pred nepríjemnou infekciou či úrazom. Dámy isto ocenia aj dámske domáce papuče s kožušinkou, ktoré nielen pekne vyzerajú, ale aj príjemne zahrejú v chladných dňoch. Domáce  papuče s ortopedickou stielkou majú anatomický tvar a poskytujú pozdĺžnej i priečnej klenbe chodidla optimálnu podporu. Takáto domáca obuv je ideálna pre osoby s plochou nohou.

Detské papuče, ktoré potešia chlapcov i dievčatá každého veku

Vybrať drobcom detské papuče, ktoré by sa im páčili, ktoré na nohe sadnú ako uliate a ktoré sa jednoducho obúvajú, vie byť niekedy naozaj nadľudský výkon. U nás však nájdte na pár klikov pestrú paletu modelov. Ponúkame farebné a originálne dievčenské aj chlapčenské papučky, ktoré deťom isto urobia radosť. Niektoré papuče pre deti majú anatomickú vložku, ktorá podporí správny vývoj detského chodidla. Vybrať si môžete našuchovacie modely, ale aj chlapčenské a dievčenské papuče na zapínanie. Modely majú rôzne vzory a štýly.Detské papuče  sú často zdobené veselými motívmi zvierat či rozprávkových postavičiek.

houseshoes outlet 3 CM

Na svoje si u nás samozrejme prídu aj páni. Tí sa môžu tešiť na kvalitné pánske domáce papuče vyrobené z odolných materiálov, ako je napríklad prírodná koža, textil či synetická kožušina. O komfort sa postará mäkká stielka, ktorá je príjemná aj na bosú nohu. Pánske papuče majú bezpečné podrážky, ktoré nositeľa ochránia aj na vlhkom povrchu. Niektoré modely majú podrážky vyrobené technológiou priameho nástreku na zvršok, takže nehrozí odlepenie podošvy.

Pánske papuče, ktoré vynosíte aj na von

Niektoré modely vyrobené zo syntetického materiálu vynosíte nielen ako domáce pánske,dámske,detské papuče, ale aj ako letnú vychádzkovú obuv. V online outlete Lounge by Zalando ich môžete získať za akciové zľavy, ktoré môžu siahať až do výšky 75%*! A to sa naozaj oplatí, nie? Okrem toho na členov outletu čaká mnoho zľavových kupónov a výhod, ako je bezplatné vrátenie tovaru či bezkonkurenčný zákaznícky servis.