Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

letné topánky vo výpredaji

Letné topánky na každú príležitosť. Od elegantných sandálov po pohodlné tenisky, u nás nájdete všetko. Objavte svoj štýl ešte dnes a nakupujte teraz!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Preskúmajte náš výpredaj na Lounge by Zalando a získajte štýlové a značkové letné topánky lacno

Náš výpredaj letných topánok na Lounge by Zalando čaká na vás. Náš online outlet je vďaka exkluzívnym zľavám až do výšky 75 %* dovolí nakúpiť letné topánky lacno od tých najobľúbenejších značiek na svete výhodnejšie ako kedykoľvek predtým, aby ste pri svojom výbere topánok na leto nemuseli robiť žiadne kompromisy.

summershoes_outlet_2_CM

Letné topánky lacno na Lounge by Zalando, to je exkluzívna ponuka na skutočne štýlovú obuv

Krásne slnečné a horúce letné dni si vyžadujú naozaj peknú obuv. Či už sú to letné dámske šľapky, dámske sandále na leto alebo stále populárnejšie dierkované letné čižmy, na Lounge by Zalando objavíte kúsky, v ktorých si užijete leto v pohodlí a hlavne naplno. Vybavte  sa na slnečné a horúce letné dni značkovými kúskami od jednej z 2500 renomovaných značiek a obujte  svoje nohy na leto do krásnych a štýlových kúskov za jedinečné ceny, platné len pre členov nášho zákazníckeho programu Lounge by Zalando.

Výpredaj dámskych letných topánok s tými pravými topánkami pre každého

V našom výpredaji letných šľapiek nájdete štýlové a ľahko nazúvateľné kúsky, ktoré sú ako stvorené na pláž a domácu pohodu. Nechýbajú však ani športové prevedenia dámskych letných šľapiek v podaní elitných športových značiek, pre ženy, ktoré milujú aktívny pohyb a potrebujú šľapky s protišmykovým povrchom, ktoré ich podržia na klzkom povrchu. Naša ponuka na Lounge by Zalando však obsahuje aj výpredaj letných sandálov, kde nájdete  elegantnejšie kúsky, perfektne hodiace sa k ľahkým letným šatám. Ak hľadáte elegantnú obuv na vychádzky do mesta alebo na romantické večerné rande, vo výpredaji letných sandálov máme niečo pre vás. Súčasťou je aj výpredaj letných čižiem, čo je stále populárnejší kúsok obuvi, vhodný pre kreatívne ženy, ktoré sa neboja zaujať a upútať. Hoci máme čižmy primárne spojené so zimou- prekvapí vás, aké dokážu byť letné čizmy štýlové a pohodlné, aj počas horúcich letných dní. A to je len časť toho, čo v našom výpredaji dámskych letných topánok každý deň objavíte. Nehovoriac o tom, že na Lounge by Zalando sa naša ponuka neustále mení, takže nikdy neviete, čo vás prekvapí.

summershoes_outlet_3_CM

Keďže máme v našej ponuke topánok na leto kúsky od najlepších svetových značiek, máte istotu, že na žiadnom kúsku obuvi nebol zanedbaný ani ten najmenší detail. Kvalitné materiály, pohodlné podrážky, nadčasové prevedenia, ale aj odvážne dizajny, ponuka je naozaj rôznorodá a ten svoj vysnívaný kúsok v ňom objaví každý. Preskúmajte dôkladne náš výpredaj letných čiziem, výpredaj letných šľapiek, dámskych sandálov na leto, dierkovaných letných čižiem, ale aj letných čižiem bez nich a bez nových topánok na leto neodídete.

Získajte letné topánky lacno so zákazníckym programom Lounge by Zalando

Prístup k nášmu výpredaju nielen dámskych letných topánok máte vďaka členstvu v našom exkluzívnom zákazníckom klube Lounge by Zalando, ktorý každý deň ponúka množstvo exkluzívnych zliav až do výšky 75 %*, pričom sa táto ponuka neustále mení a každý deň  prináša nové prekvapenia. Na Lounge by Zalando tak získate kúsky svojich obľúbených značiek tak výhodne, ako sa len dá. Program vám ponúka aj ďalšie benefity ako bezplatné vrátenie, pričom členstvo je bezplatné a registrácia zaberie len pár minút.