Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Koberce vo výpredaji

Objavte fascinujúci svet kobercov, ktoré vám zútulnia a vyzdobia domov. Vyniknú nielen v obývačke, ale aj na chodbe či v detskej izbe. Koberce v rôznych materiálových prevedeniach za ceny, ktoré vás nadchnú, na vás čakajú už dnes!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

KVALITNÉ KOBERCE PRE ÚTULNÝ A TEPLÝ DOMOV

Zútulnite si váš domov s kobercami najvyššej kvality. Členovia online outletu Lounge by Zalando si teraz môžu koberce zadovážiť so zľavami až do výšky 75% z pôvodnej predajnej ceny. Okrem produktov do domácnosti na vás čaká vyše 2 500 módnych značiek a každodenné časovo limitované predajné akcie. Tešíme sa na vás!

rugs_outlet_2_CM

ORIGINÁLNE KOBERCE, KTORÉ MAJÚ ŠTÝL

Vedeli ste, že najstarší duchovný koberec pochádza približne z obdobia 6. až 2. tisícročia pred naším letopočtom? O jeho skutočnom veku sa neustále vedú diskusie, no jedno je jasné – kvalitne a majstrovsky odvedená práca tento koberec zachovala vo skvelom stave celé tisícročia a my sa z jeho krásy môžeme tešiť až doteraz. Aký lepší dôkaz toho, že do kvalitného koberca sa oplatí investovať, by človek ešte potreboval, no nie?

U nás nájdete originálne koberce vyrobené z materiálov najvyššej kvality, ktoré vydržia celé desaťročia. Kto vie? Možno ich raz naši potomkovia budú obdivovať v múzeu. No než sa tak stane, užite si ich krásu a kvalitu vy. V obývačke vám zútulnia bývanie a dodajú príjemný pocit tepla a pohody. Vybrať si môžete z rôznych tvarov a veľkostí. Momentálne sú veľmi obľúbené okrúhle koberce v pastelových tónoch. V ponuke nájdete kusové koberce s nízkym či stredným vlasom, na ktorých vyniknú servírovacie stolíky či iné menšie kusy nábytku.

KOBERCE DO OBÝVAČKY JEDNODUCHO PATRIA

Vyniknú na plávajúcej podlahe, a samozrejme aj na drevených parketách. Ak máte podlahové kúrenie, vyberte si koberce utkané z juty alebo sisalu. Fantasticky prepúšťajú teplo, ich údržba je jednoduchá, a navyše sú veľmi pevné a trvácne. Na podlahové kúrenie sú ideálne plocho tkané koberce, alebo kusové koberce s krátkym vlasom. Koberce do obývačky by všeobecne mali byť jednoducho udržiavateľné a odolné. Moderné koberce môžu byť vyrobené z jemného polyesterového vlákna, ktoré je príjemné na dotyk a dobre sa udržiava. Podklad  by mal byť mäkký a textilný, aby nepoškodil podlahovú krytinu.

rugs_outlet_3_CM

Tkané koberce z vlny očaria najnáročnejších zákazníkov a zákazníčky. Ručne tkané luxusné koberce do obývačky pôsobia v miestnosti ako šperk. Vraví sa, že žiadne dva ručne tkané koberce nie sú rovnaké, každý je originál. Zadovážte si ich aj vy do vašej obývačky- budú žiariť, ako umelecké dielo. Ak však hľadáte niečo moderné z odolných materiálov, ako je napríklad polypropelén, vedzte, že budete príjemne prekvapení našou ponukou. Vybrať si môžete z kvalitných lacných kobercov s rozličnou farebnou a grafickou úpravou. Sú ideálnym doplnkom aj do detskej izby, kde sa počíta s tým, že sa občas stane drobná nehoda. Syntetické koberce často stačí pretrieť vlhkou handričkou so saponátom. Mnohé kusové koberce sa dokonca dajú prať.

LACNÉ KOBERCE, KTORÉ VYZERAJÚ DRAHO

Zariadťe si váš domov s luxusnými kobercami do obývačky či spálne. Vďaka členstvu v online outlete Lounge by Zalando vás ich nákup nebude stáť celý majetok, veď členovia okrem mnohých iných výhod získavajú zľavy až do výšky 75%*! Stiahnite si našu praktickú mobilnú aplikáciu a objavujte denne naše skvelé ponuky a zľavové kódy. Koberce z našej ponuky, ako aj množstvo iného módneho tovaru, čakajú práve na vás.