Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Domáca elektronika

Domáca elektronika, ktorá robí život jednoduchším. Nechajte sa očariť našou širokou ponukou najnovších gadgetov a inteligentných zariadení. Objavte ich teraz a urobte si svoj výber!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Domáca elektronika, ktorá vám uľahčí a spríjemní život

Kvalitná domáca elektronika je nevyhnutnou súčasťou našich životov. Získajte teraz kvalitné značkové produkty za ceny, ktoré vás príjemne prekvapia. Členovia online outletu Lounge by Zalando môžu získať dychberúce zľavy, a to až do výšky 75 % z pôvodnej predajnej ceny. Luxusný zákaznícky servis a bezplatné vrátenie tovaru je samozrejmosťou.

homeelectronics outlet 2 CM

Nositeľná elektronika pre každého člena rodiny

Majte prehľad nad svojim aktuálnym zdravotným stavom a časom prostredníctvom tvz. nositeľnej elektroniky. Radia sa sem inteligentné smart hodinky, ale aj fitness náramky, bezdrôtové slúchadlá, skrátka drobná, no vysokofunkčná elektronika, ktorú môžete nosiť každý deň. Medzi najobľúbenejšie produkty nesporne patria inteligentné smart hodinky, ktoré majú množstvo funkcií. Okrem ukazovania času ponúkajú aj možnosť bezhotovostnej platby, môžete s nimi telefonovať či esemeskovať. Špeciálne hodinky určené športovcom vám dokonca vedia zostaviť tréningový plán a strážia vašu srdcovú činnosť počas športového výkonu. Mimoriadne populárna je nositeľná elektronika vo forme fitness náramkov. Sú ľahké, nenápadné a odolné, takže ich z ruky nemusíte skladať ani pri namáhavom dynamickom tréningu. Naopak, vďaka tomu, že ich počas športu máte na ruke sa môžete dozvedieť informácie o srdcovej frekvencii, počte spálených kalórií, ale aj informácie o počte krokov či intenzite spánku.

Luxusná elektronika poslúži aj ako nezabudnuteľný dar

Potešte svojich milovaných originálnym darom vo forme luxusnej elektroniky. Každý audiofil milujúci kvalitný zvuk ocení slúchadlá, ktoré zaručia dokonalosť zvuku. Vyvážený zvuk bezdrôtových slúchadiel prináša poslucháčovi nezabudnuteľné okamihy a bezkonkurenčný zážitok. Okrem slúchadiel u nás nájdete aj reproduktory najvyššej kvality, ale aj gramofóny či zosilňovače. Nemenej luxusné sú aj duálne powerbanky s tvrdeným sklom, ktoré dokážu nabiť až dve zariadenia naraz. V prípade, že nemáte priamy prístup k zásuvke s elektrickým prúdom sú takéto powerbanky skutočne na nezaplatenie. Na nezaplatenie sú aj elektronické zariadenia, ktoré nám slúžia každý deň, ako sú napríklad elektronické zubné kefky. Na výber sú modely pre deti aj dospelých. V ponuke sú sonické zubné kefky, oscilačne rotačné kefky a magnetické kefky. Sonické modely sú vynimočne šetrné voči zubnej sklovine, sú tiché a majú rôzne režimy čistenia. Oscilačne rotačné kefky efektívne odstraňujú zubný plak a je možné ich spárovať so smart telefónom. Elektrické magnetické kefky s technológiou iO majú dlhú výdrž batérie a malú hlavicu, ktorá sa dostane aj do ťažko prístupných miest.

homeelectronics outlet 3 CM

Elektronika pre deti už nie je nedostupný luxus

Elektronika pre deti pomôže spríjemniť život drobcom i rodičom. Elektronické odsávačky mlieka či soplíkov sú v prvých rokoch života dieťatka naozaj nepostrádateľnými pomocníkmi. Okrem praktických elektronických zariadení pre deti ponúkame aj hračky, ktoré deti zabavia či poučia. Členovia online outletu Lounge by Zalando sa navyše po bezplatnej registrácii môžu tešiť zo zliav až do výšky 75 %* z pôvodnej ceny tovaru. Taktiež získavajú prístup ku prednostným informáciám o chystaných zľavových kampaniach, a tiež možnosť bezplatného a bezproblémového vrátenia tovaru. Online outlet Lounge by Zalando je ideálnym miestom na nákup špičkovej domácej elektroniky za ceny, ktoré nemajú na trhu konkurenciu. Domáca elektronika od najznámejších značiek poteší každú domácnosť. Pripojte sa k širokej rodine členov online outletu Lounge by Zalando a vychutnajte si každý deň s kvalitnou elektronikou z našej bohatej ponuky.