Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Bytové Doplnky vo výpredaji

Spravte si domov s bytovými doplnkami, ktoré presne vystihnú vašu osobnosť a ktoré vám zharmonizujú byt či dom. Bytové doplnky od talentovaných dizajnérov sú dostupné za skvelé ceny, takže neváhajte a urobte radosť sebe i svojim blízkym!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

VKUSNÉ BYTOVÉ DOPLNKY DO KAŽDEJ MIESTNOSTI

Útulný domov tvoria predovšetkým vkusné bytové doplnky. Tie sú pre členov online outletu Lounge by Zalando dostupné so zľavami až do výšky 75 % z pôvodnej predajnej ceny. Členov navyše čakajú ponuky od vyše 2 500 módnych značiek a výhodné akcie, ktoré pribúdajú každý deň. Ak hľadáte skvelú ponuku produktov za ultravýhodné ceny, pridajte sa k nám.

livingaccessories outlet 2 CM

BYTOVÉ DOPLNKY VEDIA ČAROVAŤ

Aj z tmavého bytu či iného obytného priestoru vedia správne bytové doplnky vyčarovať útulné a príjemné miesto na život. Niekedy stačí pridať koberec, naaranžovať na sedačku v tmavom kúte izby zopár bielych vankúšov, alebo postaviť na správne miesto svietidlo či zopár sviečok. Staňte sa aj vy kúzelníkom a vytvorte si nádherný harmonický domov presne podľa svojich predstáv. Začnite napríklad na chodbe. Výberom dostatočne veľkého zrkadla a bytových doplnkov, ako sú napríklad vešiaky či stojany na obuv alebo dáždniky, si spríjemníte každodenný  odchod do práce a príchod domov. Nezabudnite ani na kúpeľňu, veď v nej trávite veľa času každý deň. Aj z obyčajnej kúpeľne vedia správne zvolené bytové doplnky spraviť luxusné spa. Pekné nádoby na mydlo či mäkučké kúpeľňové koberčeky naozaj dokážu urobiť zázraky aj s menšou panelákovou kúpeľňou. Zopár vonných sviečok či aromaterapeutických difúzerov vám spríjemní náladu nielen ráno po zobudení, ale aj večer, keď sa po rušnom dni budete chcieť dokonale zrelaxovať.

BIELE BYTOVÉ DOPLNKY PRE MINIMALISTICKÝ LOOK

Ak patríte k priaznivcom minimalistického štýlu a v interiérovom dizajne preferujete čisté línie, isto vás poteší ponuka bielych bytových doplnkov. Biele bytové doplnky však vyniknú aj v domove, ktorý je zariadený nábytkom vo vidieckom štýle, alebo v interiéri, ktorý je zariadený v škandinávskom duchu. Zariaďte si domov napríklad v štýle hygge. Toto slovo označuje životný štýl vyznávajúci pohodu a spokojnosť. Cíťte sa fantasticky a harmonicky vo svojom hygge domove, ktorému kraľujú biele bytové doplnky z našej ponuky!

livingaccessories outlet 3 CM

Ak hľadáte tieto luxusné kúsky za skvelé outletové ceny, ste tu správne. Pre členov online outletu Lounge by Zalando máme pestrú ponuku luxusných bytových doplnkov od najznámejších dizajnérov. Tieto dizajnérske luxusné bytové doplnky budú právom budiť pozornosť. Urobte radosť sebe, ale aj svojim najbližším priateľom či rodine, a vyberte si z pestrej ponuky z týchto luxusných kúskov- napríklad dekorácie do obývačky či do kuchyne. Na dekoratívnej mise z čierneho mahagónu budú aj obyčajné červené jabĺčka pôsobiť honosne a luxusne.

LUXUSNÉ BYTOVÉ DOPLNKY ZA CENY, KTORÉ POTEŠIA

Členstvo v online outlete Lounge by Zalando je bezplatné a nezáväzné, no nikdy ho neoľutujete. Vďaka nemu budete mať každodenný prístup k ultravýhodným zľavám, ktoré pribúdajú každý deň. Ušetriť môžete až 75%*! Pridajte sa k nám jednoducho online cez počítač, alebo prostredníctvom obľúbenej mobilnej aplikácie. Tešiť sa môžete na skvelý a spoľahlivý zákaznícky servis, ktorý okrem mnohých iných výhod ponúka i bezplatné vrátenie či výmenu tovaru. Neváhajte a vyberte si u nás biele bytové doplnky za ceny, ktorým sa skrátka nedá odolať.