Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Doplnky Do Detskej Izby vo výpredaji

Doplnky do detskej izby sú často tými najvýznamnejšími prvkami dekorácie. Sú to esenciálne produkty, ktoré môžu ovplyvniť pohodlie, vývoj a kreativitu vašich detí. 

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Doplnky do detskej izby vytvárajú atmosféru

Detská izba by mala byť miestom, kde sa vaše deti cítia pohodlne a kreatívne. Doplnky do detskej izby môžu zohrať kľúčovú úlohu pri vytváraní tejto atmosféry. Prečo? Pretože tieto doplnky umožňujú byť prospešné svojou funkčnosťou. Lounge by Zalando vás prevedie aj týmto svetom so zľavami až 75 % z maloobchodnej ceny.

kidsroomaccesories outlet 2 CM

Doplnky do detskej izby ako základ pre najdôležitejšie roky

Klasickým doplnkom pre detskú izbu sú praktické kúsky ako stoličky či stoly. K nim možno nájsť najrôznejšie druhy skriniek, ktoré sú svojim tvarom prispôsobené deťom. Detský nábytok môže byť farebný a zábavný. Presne také sú aj obrazy a dekorácie s obľúbenými postavičkami, zvieratkami či motívmi z rozprávok. Práve nimi možno detskú izbu ozvláštniť a prispôsobiť preferenciám dieťaťa. Môžete tiež pridať plátna s obrazmi, ktoré podporujú vzdelávanie, ako sú mapy alebo abeceda.

Svoje osobitné miesto majú tiež farebné lampy, svetlá so zábavnými tvarmi alebo nočné svetielka, ktoré sa postarajú o príjemnú atmosféru v každom veku dieťaťa. Hračky by mali mať svoje miesto a tak hračkové úložné boxy sú dôležitou súčasťou detskej izby. Pomáhajú udržiavať poriadok. Svoje ratolesti môžete inšpirovať od malička zaujímavými knižkami, stačí zvoliť vhodnú knižnicu. Môžete pridať steny s nápismi s citátmi alebo povzbudzujúcimi slovami, ktoré budú pre vaše dieťa inšpiráciou. Farebné a vzorované vankúše a prikrývky pridajú do izby pohodlnosť a štýl.

Dekorácie a doplnky do detskej izby pre dievča i chlapca

Pri výbere doplnkov do detskej izby je dôležité venovať pozornosť použitým materiálom. Pre detskú izbu sú ideálne materiály, ktoré sú bezpečné, odolné a ľahko udržiavateľné. Drevá, kvalitný plast, látky s certifikátom na neobsahovanie škodlivých látok - to sú len niektoré z možných materiálov, ktoré by ste mali zvážiť.

kidsroomaccesories outlet 3 CM

Hracie podlahy z nezávadných materiálov môžu byť ideálnym riešením na zabezpečenie bezpečného priestoru pre hranie. Textilné farebné závesy a záclony môžu prispieť k celkovému vzhľadu izby a sú skvelým doplnkom do detskej izby pre dievča i chlapca. Interaktívne hračky a technologické doplnky: V závislosti od veku dieťaťa môžete zvážiť interaktívne hračky alebo technické doplnky, ako sú počítače, tablety alebo herné konzoly, ktoré sú vhodné pre daný vek.

Miesto, kde ľahko nájdete krásne dekorácie a doplnky

Doplnky do detskej izby nie sú len povinnými prvkami dekorácie. Sú to dôležité prvky, ktoré môžu ovplyvniť pohodlie, kreativitu a osobný vývoj vašich detí. Pri výbere týchto doplnkov venujte pozornosť kvalitným materiálom a zvažte, ako ich môžete kreatívne využiť v detskej izbe. Farby, vzory, osobné predmety - všetky tieto prvky môžu prispieť k vytvoreniu špeciálnej miestnosti pre vaše deti. Doplnky do detskej izby nie sú len ozdobou, ale aj investíciou do pohody a šťastia vašich malých obyvateľov izby.

Lounge by Zalando vám otvára dvere k exkluzívnym módnych ponukám, a doplnky do detskej izby pre dievčatá či chlapcov -dekorácie nie sú výnimkou. Pripojiť sa do tohto outletu je mimoriadne jednoduché a rýchle. Stačí zadať e-mail a heslo a máte zľavy až do 75 %* z bežnej ceny. Navyše, prípadné vrátenie tovaru na Lounge by Zalando je úplne zdarma. Zdarma je aj newsletter, vďaka ktorému členovia získavajú pravidelne tie najhorúcejšie novinky a akciové ponuky.