Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

športové oblečenie vo výpredaji

Štýlové športové oblečenie pre aktívny život. Od kvalitných tienisiek po trendy legíny. U nás nájdete všetko. Objavte svoj štýl ešte dnes!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Športové oblečenie pre milovníkov pohybu

Byť členom Lounge by Zalando je výhoda, ktorá so sebou prináša konkrétne zľavy až do výšky 75 %*. Ak sa napríklad pozrieme na športové oblečenie, vidíme množstvo špičkových produktov od top výrobcov, kde hrajú dôležitú úlohu funkčné materiály prepojené s krásnym prevedením. Získajte kvalitné športové oblečenie za menej ako ostatní.

sport_outlet_2_CM

Športové oblečenie do fitka i do prírody

Nájsť lacné športové oblečenie od svetových značiek často nie je vôbec jednoduché. O dôvod viac sa zaregistrovať na Lounge by Zalando a získať značkové športové oblečenie za výrazne nižšie ceny ako inde. Človek razom získa prístup k športovému oblečeniu lacno a môže si vyberať to pravé pre seba či svojich blízkych. Napríklad ponuka v prípade dámskeho športového oblečenia je tak pestrá, že pár kliknutiami umožňuje kompletne obmeniť celý outfit do fitka či do prírody.

Dámy môžu vďaka tejto ponuke Lounge by Zalando hravo skombinovať fitness legíny vo výpredaji s funkčnou bežeckou obuvou, pridať k tomu techfit tričko, športové podprsenky, vetruvzdornú bundu a na svete je značkové športové oblečenie za výnimočnú cenu. Kompletnú výbavu si môžete prehľadne pozrieť a zladiť s novým či existujúcim outfitom. Pri športovom oblečení je nesmierne dôležité, aby produkty boli vyrobené z ľahkých a pohodlných materiálov a tiež, aby boli napríklad schopné rýchlo schnúť, odvádzať prípadnú vlhkosť a obsahovali aj praktické prvky ako skryté vrecká.

sport_outlet_3_CM

Značkové športové oblečenie pre amatérov i profíkov

Športové topy či nohavice sú z materiálov ,ktoré sú schopné odvádzať vlhkosť a taktiež maju efektné strihy, ktoré sa náramne hodia aj pre fyzické aktivity, ale aj ležérne prechádzky po vonku. Prémiové značkové športové oblečenie, ale aj klasické fitness oblečenie vo výpredaji nájdu registrovaní zákazníci pekne pokope a užívajú si výhody tohto VIP klubu. Aj športové oblečenie pre pánov sa vyznačuje použitím inovatívnych materiálov, ktoré umožňuje nosenie aj pri nízkych či vysokých teplotách. Prípadne má také vlastnosti, ktoré zo športového oblečenia robia univerzálneho a celoročného pomocníka na obľúbené aktivity. Na Lounge by Zalando tak zoženiete športové oblečenie lacno a nejde o to, či hľadáte produkty na každodenné nosenie alebo profesionálne športovanie.

Športové podprsenky, fitness legíny vo výpredaji a iné dámske športové oblečenie možno nájsť na Lounge by Zalando od mnohých svetových výrobcov, ktorí posledné roky udržujú unikátny prístup k udržateľnosti. To isté však možno povedať aj o pánskom športovom oblečení, kde nájdete kompletnú výbavu na mnohé športy, ale aj klasické fitness oblečenie vo výpredaji so štítkom udržateľnosť. Toto všetko je dôležité nielen pre nás, ale v prvom rade pre našu planétu. Hlavnú úlohu pri týchto produktoch zohrávajú materiály ako polyester či elastan, ktoré boli získanie recykláciou, prípadne ekologickou formou výroby a napriek tomu si udržiavajú špičkové vlastnosti.

Lacné športové oblečenie od svetových značiek vždy poruke

Začnite svoje nákupné dobrodružstvo vytvorením členstva na Lounge by Zalando, skontrolujte si aktuálnu ponuku a objavte novú kúsky športového oblečenia za výhodné ceny. Tu si užívajú benefity dámy, páni aj deti, naši najmenší športovci. Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu alebo sa registrovať a prihlásiť cez špeciálnu stránku Lounge by Zalando a vďaka tomu získate množstvo výraznych zliav. Stať sa členom je jednoduchý a pre všetkých, ktorí to urobia je pripravených množstvo benefitov každý deň.