Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Tepláky vo výpredaji

Obleč sa pohodlne a užívaj si život vo veľkom štýle! Naše tepláky nie sú len o relaxe, sú o sebavyjadrení. Zabezpečujú maximálnu slobodu pohybu bez straty štýlu. Získaj svoj dizajn a pohodlie v jednom. Klikni a objav štýlový svet teplákov práve teraz.

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Je to jednoduché, nechajte svoje tepláky hovoriť za vás

Tepláky nie sú len o pohodlí, sú o životnom štýle. Spojením komfortu a štýlu sú ideálnym spoločníkomna každý deň. Či už na šport alebo relax, aj lacné tepláky poskytujú slobodu pohybu a výrazný vzhľad. Investícia do teplákov nie je len do oblečenia, ale do moderného životného štýlu, navyše s až 75 % zľavou z odporúčanej maloobchodnej ceny.

tracksuits_outlet_2_CM

Tepláky sú bežný život a pohodlie s príchuťou elegancie

Tepláky, tento ikonický kúsok oblečenia, ktorý v minulosti symbolizoval športovú činnosť a pohodlie domova, sa stal neoddeliteľnou súčasťou módy. S rôznymi materiálmi, strihmi a farbami sa teplákové komplety stali viac než len športovým oblečením, stali sa štýlovým šatníkovým kľúčom. S Lounge by Zalando môžeš hravo preskúmať svet teplákov, ich viacstrannosť a nakúpiť v akciovej cene.

Zalando tepláky sú obľúbené oblečenie z niekoľkých dôvodov. Po prvé, ponúkajú vysokú mieru pohodlia a slobody pohybu, čo ich robí ideálnymi pre každodenné aktivity. Taktiež sú považované za moderný a štýlový kúsok oblečenia, ktorý je v súčasnej móde veľmi populárny. Ďalším faktorom je ich všestrannosť - lacné teplákové súpravy možno nosiť nielen pri športe, ale aj v neformálnych a pohodlných situáciách. Sú súčasťou športového a ležérneho štýlu, čím sa stali neoddeliteľnou súčasťou módnej scény. Nakoniec, v dnešnej hektickej dobe, kde pohodlie a praktickosť sú kľúčové, tepláky poskytujú ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú spojiť pohodlie a štýl.

Teplákové súpravy a ich materiály sú strojcom kvality vášho pohodlia

S rôznymi možnosťami a kombináciami sú teplákové súpravy viac než len pohodlný kúsok oblečenia – sú symbolom relaxu, štýlu a slobody vo svete módy.Na Zalando sú tepláky vyrábané z rôznych materiálov, ktoré ovplyvňujú nielen ich pohodlie, ale aj vzhľad. Klasická a pohodlná, bavlna je skvelým materiálom pre každodenné nosenie. Je ľahká a dobre absorbuje pot. Vhodný pre športové aktivity, polyester je ľahký, odolný voči vode a rýchlo schne. Ideálny pre chladné dni, flísový materiál udržuje teplo a zároveň je pohodlný. Sú tu pre tých, ktorí hľadajú lacné tepláky s príjemným dotykom a s dostatočnou elasticitou pre pohodlné nosenie. Keď je na Zalando dostupná akcia na tepláky, tie najpohodlnejšie patria často medzi najobľúbenejšie.

tracksuits_outlet_3_CM

Ak sú tepláky v akcii, každý si vie zohnať hneď niekoľko zaujímavých kúskov. Kombinujte ich s jednoduchým tričkom alebo mikinou pre ležérny a pohodlný vzhľad. Pre sofistikovaný štýl, kombinujte tepláky so športovým sakom a teniskami. Lacné teplákové súpravy môžete nosiť aj v mestskej džungli. To len dokazuje, aké sú teplákové komplety flexibilné a majú svoje nezastupiteľné miesto v každom šatníku.

Tepláky sú predsalen viac ako športový vzhľad

Samozrejme, teplákové súpravy sú stále ideálne na fitness a športové aktivity, či už ide o beh, posilňovňu alebo jógu. Vzhľad teplákových súprav sa zdokonaľuje aj pre sociálne udalosti, ako sú priateľské stretnutia, koncerty alebo relaxačné večery s priateľmi. S elegantným kúskom, ako sú kvalitné tepláky, môžete pokojne ísť na dátum alebo pracovné stretnutie s vytýčeným štýlom. Klasické Zalando tepláky sú jednoduché a pohodlné, ideálne na každodenné nosenie a športové aktivity. Elegantné a lacné tepláky s kvalitným krajom a detailmi, sú vhodné aj na formálnejšie príležitosti. Štýlové jogger tepláky zúžené na nohaviciach, skvelý kompromis medzi pohodlím a štýlom.

Lounge by Zalando prináša jedinečný zážitok nakupovania s výhodami a benefitmi, ktoré sa neodmietajú. Užívajte si každodenné zľavy a výpredaje na kvalitné tepláky. Objavujte tepláky v akcii a rôzne značky a štýly, aby ste našli to pravé pre vás. S jednoduchým a bezpečným nákupom z pohodlia vášho domova. Zbavte sa predsudkov o teplákových súpravách a objavte ich štýlový potenciál so zľavami oproti maloobchodným cenám až do 75 %*. S rôznymi možnosťami a kombináciami sú tepláky viac než len pohodlný kúsok oblečenia – sú symbolom relaxu, štýlu a slobody vo svete módy.