Zalando Lounge aplikácia, s ktorou vám žiadna zľava neutečie!

Čo vám Zalando Lounge ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75%*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

AKÉ SÚ VÝHODY POUŽÍVANIA APLIKÁCIE ZALANDO LOUNGE?

Nenechajte si ujsť naše časovo obmedzené akcie a využite exkluzívny prístup k top návrhárskym značkám len pre zaregistrovaných zákazníkov. Zaregistrujte sa teraz úplne bezplatne! Naše aktuálne a pripravované kampane môžete konečne sledovať aj v aplikácii.

Čo získate:

♦ exkluzívny prístup k top značkám

♦ zľavové kódy pre používateľov aplikácie

♦ nové výhodné ponuky každý deň

Zalando lounge aplikacia
Zalando Lounge app android [SK]

UK App Landing-IOS

Objednávajte rýchlo a pohodlne vďaka našim špeciálnym funkciám. V aplikácii Zalando Lounge môžete:

  • používať rýchle filtre, pomocou ktorých nájdete tie najlepšie akcie
  • presunúť položky z histórie prezerania priamo do nákupného košíka
  • nastaviť si upozornenia na pripravované akcie
  • získať zľavy až do 80 %

Členstvo je nielenže bezplatné, ale aj úplne nezáväzné. Keďže nemáte povinnosť pravidelne nakupovať, môžete si svoje nové obľúbené kúsky vybrať kedykoľvek sa Vám to bude páčiť. Popri top vyhľadávaných značkách ponúka Zalando Lounge aj množstvo sezónnych akcií s exkluzívnym, starostlivo vyberaným tovarom.

BEZPLATNÁ APLIKÁCIA ZALANDO LOUNGE – NÁŠ KONCEPT

Objavte najnovšie ponuky nášho nákupného klubu v aplikácii Zalando Lounge pre iOS a Android.

Zalando Lounge je módny outlet s pánskym, dámskym a detským oblečením, ktorý prináša tovar od známych značiek za výrazne zľavnené ceny. Pre vaše pohodlie si môžete naše tri dni trvajúce ponuky prezerať priamo v smartfóne a dostávať okamžité upozornenia o svojich obľúbených značkách.

Aplikáciu si do zariadenia stiahnete rýchlo a jednoducho a už nezmeškáte žiadne z najnovších kolekcií od svojich obľúbených návrhárov. Okrem skvelej ponuky oblečenia vám pravidelne prinášame výber módnych doplnkov, obuvi a vybavenia do domácnosti. Vďaka intuitívnemu ovládaniu aplikácie môžete nakupovať kedykoľvek a kdekoľvek a filtrovať tovar podľa veľkosti, farby a ceny. S členstvom v našom módnom klube môžete využívať zľavy až do 75 %*.

Zalando lounge aplikacia
Zalando Lounge app android [SK]

UK App Landing-Android

STIAHNITE SI APLIKÁCIU ZALANDO LOUNGE A NÁJDITE, ČO HĽADÁTE

Ak chcete využiť naše najnovšie zľavové ponuky, nemusíte sedieť doma a pozerať na obrazovku počítača. S aplikáciou Zalando Lounge nájdete najnovšie zľavy a špeciálne ponuky kdekoľvek, či už ste doma, v práci alebo na cestách. Vďaka upozorneniam o najnovších ponukách sa už nemusíte báť, že vám niektorá zo zliavutečie. Na vyhľadanie obľúbených značiek za neuveriteľné ceny vám stačí pár kliknutí.

Pripravili sme si pre vás skvelé ponuky, obľúbené značky a kupóny na nákup v Zalando Lounge. Naše ponuky sú dostupné online a v aplikácii Zalando Lounge, takže sa môžete vyhnúť nákupnému ošiaľu v meste a nakupovať z pohodlia domova. Stiahnite si aplikáciu, pripravte si šálku obľúbenej kávy a navštívte náš nákupný klub.

Okrem najlepších módnych značiek z celého sveta vám nákupný outlet ponúka aj exkluzívne ponuky módnych doplnkov, vybavenia do domácnosti, športového oblečenia a obuvi. Od roku 2010 prinášajú odborníci na túto exkluzívnu nákupnú službu jednu výhodnú ponuku za druhou so zľavami až do 75 % z odporúčanej maloobchodnej ceny výrobcov. Každý znalý milovník módy je tu na správnom mieste a zaručene tu nájde najelegantnejšie a najštýlovejšie kolekcie oblečenia, ako aj veľký výber módnych doplnkov.

  • dostávajte upozornenia o stave objednávky
  • nechajte si posielať zľavové kódy a tajné ponuky len v aplikácii
  • získajte exkluzívny prístup ku špeciálnym kampaniam
  • využite každý deň akcie medzi prvými

Zákazníci Zalando Lounge sú zvyknutí na výpredaje značiek, obrovské zľavy a najnovšie módne trendy. Či už ste športový nadšenec, máte radi značky alebo radi lovíte výhodné zľavové ponuky, medzi našimi ponukami nájdete široký výber módnych kúskov za nízke ceny.

Členstvo v Zalando Lounge je úplne zadarmo, pričom si nemusíte vôbec nič kúpiť. Ak chcete osviežiť svoj šatník skvelými kúskami za nízke ceny, v Zalando Lounge ste na správnej adrese. Okrem denných zľavových ponúk ponúk nájdete v našom online obchode aj sezónne akcie, motto výpredaje a obrovský výber popredných značiek. Pripojte sa k našej komunite len pár kliknutiami myškou a pozrite si našu ponuku na vlastné oči.

Stiahnite si aplikáciu zadarmo hneď teraz!

Zalando lounge aplikacia
Zalando Lounge app android [SK]