Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

dámske topánky vo výpredaji

Dámske topánky, ktoré vám dodajú štýlový vzhľad a pohodlie sú tu! Od elegantných podpätkov až po pohodlné tenisky. U nás nájdete ideálny pár. Objavte ich teraz!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(81)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Keď dámske topánky a výpredaj spolu nádherne ladia

Keď spojíme slová dámske topánky a výpredaj je to príležitosť  na ktorú už netreba viac čakať, stačí sa zaregistrovať a získať výrazné zľavy až do 75%*. Lounge by Zalando je miesto, kde sa obľúbenými outfitmi a doplnkami dejú zázraky, ktoré sa končia radostným úsmevom a kompletne novým šatníkom.

shoes-women_outlet_2_CM

Dámske topánky vo výpredaji sú dôvod na radosť

Vyzerajú výborne, hodia sa k obľúbeným outfitom a sú pohodlné. Tak by zrejme dámy okomentovali to, ako by mali vyzerať lacné dámske topánky.Dámske lacné značkové tenisky však nie sú synonymom nižšej kvality, v prípade Lounge by Zalando je všetko inak. Po zaregistrovaní do klubu sa vám otvoria nové možnosti nákupu topánok a to nielen od vybraných značiek, ale od všetkých obľúbených výrobcov. Výpredaj dámskych čižiem? Alebo skôr lacné lodičky? Na Lounge by Zalando môžete mávnutím prútiku nájsť pokojne aj dámsku turistickú obuv vo výpredaji.  [justify]Čo vás osloví viac - lacné lodičky alebo výpredaj dámskej turistickej obuvi? Na Lounge by Zalando stačí sa zaregistrovať a človek razom objaví prehľadne vedľa seba lacné dámske topánky, lacné značkové tenisky pre dámy, dámske čižmy vo výpredaji a množstvo ďalších inšpiratívnych produktov, ktorými možno efektne doplniť a spestriť svoj šatník počas celého roka.Možno tu nájsť športové topánky i boty na každodenné nosenie, ktoré sú vďaka klubu Lounge by Zalando výrazne lacnejšie. Vyberajte, inšpirujte sa novými kolekciami, ale aj svojimi špecifickými požiadavkami či outfitmi.Prítomnosť špičkových výrobcov a značiek uľahčuje výber tých správnych topánok. Riešenia pre dámy každého veku so športovým či elegantným, formálnym i ležérnym štýlom, s opätkom alebo bez prinesú dámam množstvo alternatív pre ich svet. Nech už ide o mestský štýl s minimalistickým dizajnom, svet inšpirovaný športom alebo sa rozprávame o formálnych podujatiach, ktorých sa niektoré dámy zúčastňujú s pravidelnosťou. Lounge by Zalando je vlastný svet vo svete výpredajov dámskych topánok.

shoes-women_outlet_3_CM

Výpredaj dámskych topánok do mesta i do prírody

Keď sa povie dámske čižmy a výpredaj dámskych topánok, určite mnoho ženských sŕdc zaplesá. Na Lounge by Zalando si v tomto ohľade možno vyberať z top výrobcov, ktorí neustále pridávajú nové a inovatívne spôsoby výroby dámskych topánok. Snažia sa napríklad šetriť našu planétu už len tým, že pri výrobe kože spotrebúvajú menej vody, alebo používajú iné materiály, ktoré vznikajú inými ekologickými spôsobmi. Výsledkom sú krásne boty, ktoré možno hravo skombinovať s letnými i zimnými outfitmi a to bez ohľadu na to, či sú s opätkom alebo bez neho. [justify]Množstvo benefitov ako sú prémiové zľavy aj na špecifické produkty mnohým dámam zaregistrovaným v klube uľahčia život i nákupné rozhodovanie.

Dámske topánky vo výpredaji sú viac muziky za menej peňazí

Vyberajte, inšpirujte sa novými kolekciami, ale aj svojimi špecifickými požiadavkami či outfitmi. Zalandou Lounge outlet je na dosah každému, kto o to požiada. Členstvo je úplne zadarmo, stačí sa zaregistrovať a užívať si každodenné výhody, ktoré bežne nie sú samozrejmosťou. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu alebo požiadať o členstvo na špeciálnej stránke a je to. Čakajú vás početné benefity a zľavy do výšky až 75%* a množstvo produktov pre každodenné nosenie či špeciálne príležitosti. Nahliadnite za oponu a majte svoj svet módy poruke ihneď a za atraktívne ceny.