Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

šperky vo výpredaji

Šperky na každú príležitosť. Vytvorte si štýlový vzhľad s našou širokou ponukou šperkov. Nájdite ten správny kúsok, ktorý vás rozžiari. Objavte ich teraz!

Pridajte sa a objavujte

Denné ponuky so zľavou až 75 %*

(86)
Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Objavte našu ponuku luxusných šperkov za tie najdostupnejšie ceny na Lounge by Zalando!

Online outlet Lounge by Zalando ponúka príležitosť získať elegantné, nádherné, štýlové a kvalitné lacné šperky v podaní známych svetových značiek so zvýhodnením  a s výraznou zľavou až do výšky 75 %*! Či už sú to zlaté šperky, strieborné šperky alebo šperky z chirurgickej ocele, v našom online outlete si prídete na svoje.

jewellery_outlet_banner_CM

Tie najkrajšie luxusné šperky sú na dosah ruky vďaka Lounge by Zalando

Luxusné šperky sú súčasťou sveta už tisíce rokov. Ich nadčasovosť, schopnosť pozdvihnúť akýkoľvek outfit do úplne nových výšin a spôsob, akým dokážu so sebou niesť príbehy a vysielať svetu odkaz, kto je ich nositeľom, to je len zlomok ich výnimočných špecifík, vďaka ktorým ich milujú nielen ženy, ale aj muži po celom svete. Vďaka nášmu zákazníckemu programu Lounge by Zalando však luxusné šperky ešte nikdy neboli dostupnejšie. Objavte  na našom e-shope ponuku zlatých šperkov, strieborných šperkov a šperkov z chirurgickej ocele, ktoré v našom nekončiacom a neustále sa meniacom výpredaji môžete získať za skvelé ceny, so zľavami do výšky až 75 %*. V našej ponuke lacných šperkov na Lounge by Zalando objavíte luxusné šperky v podaní elitných svetových značiek, o ktorých mnohí snívame deň čo deň, ale aj v podaní mladých značiek, ktoré si vo svete šperkov vďaka svojej odvahe a prvotriednej kvalite prevedenia budujú veľmi dobré meno.

jewellery_outlet_3_CM

Luxusné šperky ešte nikdy neboli cenovo dostupnejšie

Každý jeden šperk je skutočným umením, kde je domyslený aj ten najlepší detail a využité sú tie najkvalitnejšie materiály. Vytvoriť kvalitný luxusný šperk nedokáže každý, preto nájdete  v našom výpredaji zlatých šperkov a výpredaji strieborných šperkov na Lounge by Zalando kúsky v podaní niektorej z 2500 značiek, ktoré na Zalando máme a ktoré sú osvedčenou zárukou kvality. Odporúčame však našu ponuku sledovať pravidelne - na našom šperky e-shope trvajú výpredaje veľmi krátko a neustále sa menia, takže zajtra môže vyzerať ponuka úplne inak. Objavte  výpredajové zlaté šperky, výpredajové strieborné šperky a šperky z chirurgickej ocele, za ceny, vďaka ktorým si môže aj tie najexkluzívnejšie kúsky dovoliť naozaj každý. [justify]U nás objavíte to najlepšie z unikátneho sveta luxusných šperkov. Je len na vás, či hľadáte niečo exkluzívne a žiarivé pre vybrané udalosti, alebo niečo jednoduchšie a decentnejšie na každodenné nosenie. Pestrá ponuka materiálov ako je zlato, striebro či kvalitná oceľ vám dovolí vybrať si taký šperk, ktorý najlepšie zapasuje k spoločenskému či voľnočasovému outfitu, pestrá ponuka prevedení zase ponúka možnosť vybrať si aj pre milovníkov nadčasového štýlu, aj pre milovníkov odvážnejších kúskov.

Lounge by Zalando - to je online outlet, ktorý povýšuje nakupovanie na zábavu

Využite výhody nášho online outletu Lounge by Zalando na maximum, vďaka ktorému získate prístup k výpredajom, v ktorých dokážete nájsť exkluzívne kúsky v podaní elitných svetových značiek za naozaj výnimočné ceny - objavíte tu zľavy až do výšky 75 %*! Naša výpredajová ponuka na Lounge by Zalando sa pritom mení prakticky neustále, takže na Zalando objavíte každý deň niečo úplne nové, čo povyšuje nakupovanie na ozajstnú zábavu. Nechýbajú ani ďalšie benefity, vďaka ktorým je nakupovanie v outletu Lounge by Zalando maximálne pohodlné a príjemné. Či už hovoríme o doručení až k vaším dverám, alebo o bezplatnom vrátení, ak náhodou tovar z objednávky nesadne, alebo nenaplní vaše očakávania. Členstvo na Lounge by Zalando je zadarmo, pričom registrácia je maximálne jednoduchá!