Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

hodinky vo výpredaji

Hodinky ideálne navrhnuté hodinky na každodenné využitie. Od elegantných až po športové. Nájdite si dokonalý štýl, ktorý vyjadruje váš jedinečný vkus. Objavte štýlové hodinky a nakúpte ihneď.

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Nákupte  štýlové a nadčasové značkové hodinky lacno na Lounge by Zalando!

Využite výhody svojho členstva na Lounge by Zalando a získajte obľúbené kúsky hodiniek lacno od svetoznámych značiek, vďaka zľavám až do výšky 75 %*! Naše hodinky či už sú to pánske,alebo dámske v tejto výhodnej zľave- oslovia každého zákazníka,ktorý sa rád prezentuje týmto doplnkom a ktorý vypovedá o jeho vkuse a osobnosti!

watches_outlet_2_CM

Posuňte svoj štýl na vyššiu úroveň vďaka značkovým hodinkám

Hodinky, to je šperk nad všetky šperky, navyše aj s funkčným charakterom. Dokážu pozdvihnúť akýkoľvek outfit, často so sebou nosia príbeh a istým spôsobom vysielajú odkaz svetu, kto ste a kam smerujete. Objavte  našu aktuálnu ponuku hodiniek lacno na Lounge by Zalando a získajte dámske značkové hodinky vo výpredaji, lacné pánske hodinky a smart hodinky vo výpredaji, s unikátnymi zľavami do výšky až 75%*. Nájdete v nej hodinky lacno v podaní renomovaných svetových značiek, ktoré milujú ľudia na celom svete a ktoré sú synonymom štýlu už po celé dekády, no nechýbajú ani kúsky v podaní mladých progresívnych značiek, ktoré v mnohých ohľadoch obrátili svojou odvahou svet hodiniek hore nohami.

watches_outlet_3_CM

Získajte unikátne kúsky hodiniek lacno na Lounge by Zalando

Vytvoriť kvalitné značkové hodinky je skutočná veda - preto v našej ponuke na Lounge by Zalando sú kúsky od značiek, ktoré vedia, čo robia. Vyberte si z mnohých štýlov, či už preferujete hodinky voľnočasové, elegantné alebo smart hodinky nabité najrôznejšími funkciami. Na Lounge by Zalando ich nájdete  v unikátnom výpredaji, ktorý sa neustále mení.. Objavte značkové dámske hodinky, pánske značkové hodinky a smart hodinky vo výpredaji za ceny, ktoré nemajú konkurenciu a obohaťte  svoju kolekciu hodiniek a šperkov za výhodnejšie ceny ako kedykoľvek predtým. [justify]Na Lounge by Zalando nájdete to najlepšie zo sveta hodiniek lacno, či už preferujete elegantné kovové hodinky v zlatom alebo striebornom prevedení, voľnočasovejšie modely s koženými narámkami, alebo odvážne a hravé kúsky z menej tradičných materiálov pre tých, ktorí sa radi odlíšia. Smart hodinky vo výpredaji  pomôžu udržať dokonalý prehľad nad svojim dňom a nad svojimi notifikáciami, s množstvom skvelých funkcií, ktoré uľahčia deň a posunú vašu produktivitu do nových výšin. Objavujte  našu ponuku dámskych značkových hodiniek vo výpredaji a lacných pánskych hodiniek každý deň, pretože nikdy neviete, čo nové sa v nej objaví.

Využite výhody bezplatného členstva na Lounge by Zalando na maximum

Vďaka nášmu online outletu Lounge by Zalando nebol ultimátny štýl ešte nikdy cenovo dostupnejší. Bezplatné členstvo v klube Lounge by Zalando  prináša unikátne benefity pre verných zákazníkov, vďaka ktorým je nakupovanie na Zalando ešte lepšie, výhodnejšie a zábavnejšie. Vďaka členstvu získate prístup k našim exkluzívnym výpredajom až do výšky 75 %*, vďaka čomu dokážete nakúpiť kúsky od niektorej až z 2500 značiek za naozaj bezkonkurenčné ceny. Práve toto členstvo prináša aj prístup do nášho katalógu značkových dámskych hodiniek vo výpredaji, pánskych značkových hodiniek a smart hodiniek vo výpredaji. [justify]Ponuka sa pritom neustále mení, takže vás na Zalando čaká každý deň niečo nové a nakupovanie je tak ešte väčšou zábavou - lebo nikdy neviete, čo vás u nás práve čaká. Samozrejmosťou je aj vrátenie zadarmo, takže môžete všetko bez obáv a záväzkov vrátiť. Členstvo na Lounge by Zalando je úplne bezplatné a vyžaduje si len veľmi jednoduchú registráciu, ktorú zvládnete za pár klikov. Vitajte v klube!