Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Prstene vo výpredaji

Prstene už dávno nezdobia len ruky vznešených aristokratov. Cenovo dostupné dámske i pánske prstene si teraz môže dovoliť každý. Objavte svet šperkov zo zlata, striebra či platiny a vyberte pre seba alebo svojich najbližších nezabudnuteľný darček už dnes.

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Prstene pre každú ruku a každú príležitosť

Zažite radosť z obdarovania, alebo sa odmeňte sami a nakúpte v online outlete Lounge by Zalando prstene so zľavami až do výšky 75% z pôvodnej predajnej ceny. Stačí sa stať členom nášho online outletu a okrem úžasných zliav získate i prístup ku vyše 2500 módnym značkám. Každý deň na vás budú čakať dychberúce zľavy a skvelé predajné akcie.

rings_outlet_2_CM

Prstene, ktoré to povedia za vás

Prstene oddávna boli nielen symbolom moci, ale aj symbolom dlhotrvajúceho zväzku, zasnúbenia či lásky. I v týchto dňoch sa na ne môžete spoľahnúť, keď chcete milovanej osobe vyjadriť náklonnosť aj inak, ako len slovami. V našej skvelej ponuke nájdete svadobné obrúčky, dámske i pánske prstene, ale aj prstene pre deti. Tie isto ocenia hravé a nežné motívy, ktoré do šperkov pretavili talentovaní majstri šperkári. Ak hľadáte detské prstene pre chlapcov či dievčatá, ste tu správne. Na výber sú aj prstene z hypoalergénnej platiny, ktorá neobsahuje prímesi žiadnych iných kovov, a preto je vhodná aj pre osoby s citlivou pokožkou.

Samostatnou kapitolou sú samozrejme už spomínané obrúčky. Okrem luxusnejších modelov u nás nájdete aj obrúčky, ktoré nezaťažia váš rozpočet. Modely zo žltého zlata sú klasikou, s ktorou sa nedá nič pokaziť. Ak však chcete niečo netradičnejšie, siahnite po modeloch z ružového alebo bieleho zlata či z platiny. Náročnejším zákazníkom sa isto zapáčia pánske a dámske prstene s drahými kameňmi, ktoré budú na ruke žiariť a pútať pozornosť. Tieto prstene s očkami zo zirkónu sú taktiež mimoriadne krásne a isto potešia každého bez ohľadu na vek.

Obrúčky, ktoré sadnú ako uliate

Viete, ako si vybrať tú správnu veľkosť obrúčky pri online nákupe? Ak nie, ponúkame vám jednoduchý návod: stačí si len vziať obyčajný prúžok papiera a obmotať ho okolo prsta tak, aby nebol príliš natesno a dal sa dať pohodlne dolu. Okrem papiera vám rovnako poslúži aj motúz či niť. Papier či motúzik prekrížte na vhodnom mieste a miesto, kde sa križuje označte perom či cerukou. Pamätajte na to, že prsteň budete musieť prevliecť aj cez kĺb na prste! Papier či motúzik potom vyrovnajte a pomocou pravítka odmerajte v milimetroch vzdialenosť medzi oboma bodmi. Výsledný údaj vám pomôže vybrať správnu veľkosť obrúčky.

rings_outlet_3_CM

Lacné prstene a lacné obrúčky sú teraz dostupnejšie, ako kedykoľvek predtým. Členovia online outletu Lounge by Zalando majú prístup k velkému množstvu modelov za ceny, o akých sa vám predtým ani nesnívalo. Pánske prstene a dámske prstene zo zlata, striebra či platiny majú krásny dizajn a sú skvelým darčekom na narodeniny, k promóciám či na Vianoce.

Pánske prstene pre pravých džentlmenov

Aj tie, a tiež mnoho iných úžasných modelov nájdete v našej pestrej ponuke prsteňov a obrúčiek. Členstvo v online outlete Lounge by Zalando je bezplatné a nezáväzné a má množstvo výhod. Členom ponúkame zľavy až do výšky 75%*, bezplatné vrátenie tovaru a každodenné predajné akcie a zľavové kupóny. Urobte si radosť už dnes a staňte sa členmi online outletu Lounge by Zalando, ktorý vás bude prekvapovať nielen bohatou ponukou sortimentu, ale predovšetkým cenami, ktoré nemajú konkurenciu.