Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Náušnice vo výpredaji

Náušnice sú obľúbeným šperkom dievčat a žien, no tešia sa veľkej obľube aj medzi mužmi, ktorí sa neboja s módou experimentovať. U nás nájdete modely rôznych štýlov, ktoré sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, a to za skvelé akciové ceny!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Náušnice na každý typ príležitostí

Nenápadné i odvážnejšie náušnice z trvácnych materiálov vynosíte každý deň. U nás si ich teraz môžete zakúpiť so zľavami až do výšky 75% z pôvodnej predajnej ceny. Staňte sa členmi online outletu Lounge by Zalando a získajte prístup ku 2500 módnym značkám, a tiež k množstvu predajných akcií a zľavových kupónov. Členstvo je bezplatné a nezáväzné.

earrings outlet 2 CM

Náušnice ako skvelý osobný dar, ktorý urobí radosť

Dámske náušnice od výmyslu sveta na jednom mieste, a navyše za skvelé akciové ceny? Na Lounge by Zalando je tento sen skutočnosťou! Nájdete u nás nielen nádherné dámske náušnice, ale aj detské a pánske náušnice. Vyrobené sú z materiálov najvyššej kvality a je len na vás, pre aký typ sa rozhodnete. Na výber sú dámske, detské či pánske náušnice vyrobené z bieleho zlata, mincového striebra, pozlátené modely, ale aj náušnice dámske vyrobené zo zlata či z veľmi obľúbeného ružového zlata.

Pánske náušnice sú zväčša nenápadnejšie, no páni, ktorí sa neboja s módou experimentovať sa môžu tešiť aj na modely s kamienkami, výrazným gravírovaním, či na pánske náušnice vo výrazných farbách. V našej kolekcii nájdete aj rozkošné detské náušnice pre dievčatá i chlapcov. Predovšetkým detské náušnice majú praktické zapínanie na tvz. brizúrku, čo je vlastne zapínanie spredu. Tento typ zapínania je bezpečný a jednoduchý, preto sa s ním stretnete najmä pri náušniciach pre deti. Riziko straty je pri takýchto modeloch nízke. Dievčenské náušnice a náušnice pre chlapcov sú vyrobené z najkvalitnejších hypoalergénnych materiálov a sú vhodné aj pre najmladšie deti.

Dámske náušnice, v ktorých zažiarite

Originálne dámske náušnice dokážu aj z obyčajného outfitu urobiť model hodný módnej influencerky. Je len na vás, či sa rozhodnete pre nenápadné napichovacie dámske náušnice v tvare srdiečka či slzičky, alebo siahnete po výrazných visiacich modeloch, tvz. lustrových náušniciach, ktoré visia pod ušami. Nesmrteľné sú modely v tvare kruhu. Tie vynosíte s elegantnými šatami, ale aj so športovými outfitmi.

earrings outlet 3 CM

Na Lounge by Zalando ponúkame šperky s rôznymi druhmi zapínania. V našej bohatej ponuke nájdete napichovacie náušničky so zapínaním na puzetu či skrutku. Puzetové zapínanie je veľmi jednoduché, no nie je vhodné pre deti. Tým odporúčame zapínanie na skrutku, alebo vyššie spomínané detské náušnice so zapínaním na brizúrku. Visiace náušnice sa zapínajú na háčik, ktorý stačí jednoducho navliecť do ušnej dierky. Extravagantné retiazkové modely je možné prevliecť cez ušnú dierku a nechať visieť. Hoci sa takýto typ zapínania môže javiť ako nebezpečný, strata náušníc prakticky nehrozí. Najbežnejším spôsobom, akým sa zapínajú napríklad kruhové modely, je zasunutie tyčinky do protiľahlej trubičky, čím sa zabráni nechcenej strate.Tieto doplnky možu byť kombinované s formálnými šatami,oblekmi,ale aj s riflami a tričkom.

Detské náušnice pre malé parádnice

Navštívte náš online shop Lounge by Zalando a vyberte si z našej bohatej ponuky náušníc pre dievčatá aj pre chlapcov. Dievčenské náušnice zaručene urobia radosť malým i veľkým slečnám. Ak chcete, aby bol váš nákup čo najvýhodnejší, staňte sa členmi nášho online outletu. Členstvo je bezplatné a k ničomu vás nezaväzuje. Budú na vás čakať zľavy až do výšky 75%* a výhodné predajné akcie či zľavové kupóny. Urobte radosť sebe či vašim najbližším už dnes.