Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Zásnubné Prstene vo výpredaji

Oslávte lásku s našou ponukou okúzľujúcich zásnubných prsteňov. Na výber sú klasické zásnubné prstene zo striebra či žltého zlata, ale aj modely z platiny a z bieleho zlata. Prstene s diamantom, zirkónom či iným drahokamom sú investíciou, ktorá sa oplatí.

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Zásnubné prstene pre najdôležitejší deň vášho života

O nádherných zásnubných prsteňoch za dostupné ceny už nemusíte len snívať. Staňte sa členmi online outletu Lounge by Zalando a vyberte si ten pravý so zľavami až do výšky 75% z pôvodnej predajnej ceny. Členovia outletu majú taktiež prístup ku vyše 2500 módnym značkám a k výhodným akciám, ktoré pribúdajú každý deň.

engagementrings_outlet_2_CM

Zásnubné prstene, ktorým hovoríme ÁNO!

Zásnuby sú jednoznačne jedným z najväčších a najdojemnejších miľníkov v našich životoch. Oslávte tento deň tak, ako sa patrí a spečaťte vaše “áno” s tým pravým zásnubným prsteňom z našej ponuky. Svadobné obrúčky i zásnubné prstene u nás nájdete v rôznych štýloch a materiálových prevedeniach, takže si isto vyberú priaznivci minimalizmu, romantické duše, ale aj tí z vás, ktorí preferujú klasiku vo forme obrúčiek zo žltého zlata.

Zásnubné prstene vôbec nemusia byť ochudobnené o krásu, lesk či okázalosť. Modely zo striebra s očkom zo zirkónu či z transparentného topazu sú elegantné, jemné a majú veľkú odolnosť a životnosť. Patria taktiež do kategórie  zásnubných prsteňov. Ak máte obmedzený rozpočet, no chcete vysokú kvalitu za rozumnú cenu, ste tu správne. Svadobné obrúčky, ktoré zaujmú vypracovaním i vzhľadom, ponúkame teraz za ceny, ktoré sa skutočne oplatia. V našej ponuke nájdete svadobné obrúčky zo žltého i bieleho zlata, klasické hladké modely, ale aj so žiarivými kamienkami.

Svadobné obrúčky ako symbol večnosti a nerozlučnosti lásky

Svadobné obrúčky už stáročia symbolizujú večnosť lásky a manželského zväzku. Ich výber prezradí veľa o vás a vašom partnerovi či partnerke. Pri výbere pamätajte na to, že ich s najväčšou pravdepodobnosťou budete nosiť naozaj dlho. Mali by preto na prste pohodlne sedieť, čo docielite výberom správnej veľkosti. Rôzni výrobcovia môžu používať rôzne veľkosti, no všeobecne platí, že dámam sadnú svadobné obrúčky či zásnubné prstene vo veľkostiach od 52 do 57. Meranie v domácich podmienkach je jednoduché – stačí vziať papierový pásik a obmotať ho okolo prsta tak, aby nebol príliš obtiahnutý. Výslednú veľkosť následne treba zmerať pravítkom a riadiť sa údajom v milimetroch. Veľkosť prsteňa sa dá taktiež zistiť u klenotníka, ktorý má k dispozícii krúžky s rôznymi veľkosťami.

engagementrings_outlet_3_CM

Tieto svadobné obrúčky môžete teraz získať za naozaj ultravýhodné ceny. Členovia online outletu Lounge by Zalando si môžu vybrať z desiatok modelov od známych značiek. Na výber sú nielen dámske svadobné obrúčky, ale aj prekrásne svadobné prstene a zásnubné prstene. Romantické dámske svadobné obrúčky zo žltého, bieleho či ružového zlata isto potešia ženu každého veku!

Zásnubné prstene, ktoré neohrozia váš rozpočet

Vaša svadba či zásnuby budú nezabudnuteľné aj preto, že si ich budete môcť denne pripomínať prsteňom, ktorý bude zdobiť ruky vám i vašej partnerke či partnerovi. Teraz môžete zásnubné prstene či svadobné obrúčky získať za naozaj skvelé ceny, a to vďaka členstvu v online outlete Lounge by Zalando. Členstvo je nezáväzné, no ponúka vám množstvo výhod, medzi ktoré patria zľavy až do výšky 75%*, bezplatné vrátenie tovaru, ale aj výhodné zľavové kupóny. Nakupujte výhodne, nakupujte v online outlete Lounge by Zalando už dnes.