Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Klobúky vo výpredaji

Oživ svoj štýl a dodaj mu ďalšiu štipku elegancie s našimi klobúkmi, ktoré nezabudnuteľne podčiarknu tvoju osobnosť. Vyzývame ťa objaviť svoju unikátnu pokrývku hlavy ešte dnes - Klikni a vyber si zo širokej ponuky ten pravý kúsok pre seba.

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Klobúky sú štýlové pokrývky hlavy, ktoré si tykajú s eleganciou

Klobúky sú ikonickým doplnkom, ktorý nielenže dokáže ochrániť pred slnkom a vetrom, ale tiež dotvára váš vzhľad štýlom a eleganciou. Na Lounge by Zalando vám prinášame zážitok z výberu klobúkov s až 75 % zľavou z odporúčanej maloobchodnej ceny. S viac než 2500 značkami a dennými špeciálnymi ponukami, nemusíte čakať na výpredaj - máte ho takmer každý deň.

caps hats outlet 2 CM

Pánske a dámske klobúky očarujú šarmom a eleganciou

Klobúčiky, zosobnenie šarmu a elegancie, sa stali viac než len ochranným doplnkom. Či už ide o pánske klobúky alebo dámske, sú vyrobené z rôznorodých materiálov vhodných pre všetky príležitosti. Napríklad letné dni si vyžadujú ľahké a vzdušné klobúky. Klobúky z prírodných materiálov ako slama alebo rafia sú ideálnym doplnkom k letným outfitom. Pre chladnejšie obdobie si vyberte klobúky z vlny alebo filcu. Tieto materiály nielen poskytujú teplo, ale aj elegantný vzhľad, ktorý sa hodí k športovým aj formálnym outfitom. Pánske klobúky z kože a semišu sú vhodné pre príležitosti, kde si želáte pridať dotyk luxusu. Tieto materiály dodávajú klobúkom štýlový a sofistikovaný nádych. Dopriať si ich možno aj v sekcii chlapčenských klobúkov.

Dámske klobúky zo slamy alebo klobúky z rafia sú ideálne k letným šatám, plavkám a ľahkým letným outfitom. K elegantnému biznis obleku skvele pasujú feltové klobúky, ktoré dodajú vášmu vzhľadu sofistikovanosť Pre aktívnych jednotlivcov siahnite po klobúkoch z kože alebo semišu, ktoré skvele dopĺňajú športové oblečenie. Páni preferujú často klobúky typu fedora alebo panama pre ich univerzálnosť a štýlový vzhľad. K formalnejšími príležitostiam sa často hodia pánske klobúky typu homburg alebo trilby. To isté platí aj o chlapčenských klobúkoch. Dámy majú radšej rozmanitosť. Čiapky, klobúky s širokým okrajom, klobúčiky typu cloche alebo fascinátory, všetky sú súčasťou bohatej kolekcie dámskych klobúkov.

Detské klobúky a klobúčiky hrajú tiež prvú ligu

Klobúky nám nielen chránia hlavu pred slnkom alebo chladom, ale aj dokážu zdôrazniť náš jedinečný štýl. Na Lounge by Zalando si môžete vybrať z rôznych klobúkov, ktoré nielen doplnia váš outfit, ale pridajú mu tiež osobitý dotyk. Prezkúmajte ponuku a objavte svet klobúkov s výhodami v podobe zľiav a pohodlným nákupom online. A netýka sa to len pánskych alebo dámskych klobúkov. Svoje výsostné miesto tu majú aj detské klobúky, ale aj klobúčiky pre dievčatá či chlapčenské klobúky.

caps hats outlet 3 CM

Detské slamené klobúky sú ideálne pre bezstarostné letné dni na pláži alebo pikniky. Pre oslavy a elegantné udalosti si deti môžu vybrať klobúky s pásikmi, mašľami alebo inými dekoráciami. V zime chránia detské uši a hlavu pred chladom a vetrím. Sú vyrobené z teplých materiálov ako vlna alebo fleece. Podobne ako iné doplnky, aj klobúky a iné pokrývky hlavy majú svoje miesto v každodennom živote a na špeciálne príležitosti. Na Lounge by Zalando nájdete široký výber klobúkov vo výpredaji, ktoré možno vybrať podľa rôznych kritérií, od farebných odtieňov až po materiály. Takto hravo zoženiete klobúky pre chlapcov i dievčatá zopár kliknutiami.

Pánske a dámske klobúky a detské klobúčiky od výmyslu sveta

Ak hľadáte detské klobúčiky, budete zrejme hľadať v prvom rade ochranu pred slnkom či neduhmi počasia a druhým kritériom bude istotne aj vzhľad. Pánske klobúky sa vyberajú najmä podľa toho, aby efektne zapadli do zvyšku elegantného outfitu. Nesmieme zabudnúť na dievčenské klobúčiky a tiež klobúky pre chlapcov, ktorí už začínajú chápať o aký dôležitý prvok outfitu ide. Všetky klobúčiky možno objednať pohodlne a na jednom exkluzívnom mieste.

Na Lounge by Zalando nájdete rôznorodé ponuky klobúkov, ktoré zodpovedajú rôznym vkusom a štýlom. Všetky klobúčiky sú starostlivo vybrané, aby pridali do vášho šatníka dotyk elegancie a vyjadrili váš osobný štýl. Stačí sa pridať k nám na Lounge by Zalando a objavovať ponuky s exkluzívnymi zľavami až do 75 %*. S nami získate nielen kvalitné klobúky, ale aj jedinečný zážitok z nákupu vďaka rôznym výhodám, ktoré ponúkame. Je to jednoduché, nakupujte dámske klobúky online a ušetríte.