Sme súčasťou Zalando

Až -75 %* na Lounge by Zalando

Smart hodinky vo výpredaji

Smart Hodinky - jednoducho štýlový spôsob, ako oživiť svoj outfit. Od elegantných klasík po športové trendy kúsky. U nás nájdete hodinky, ktoré vám sadnú. Objavte svoj štýl ešte dnes!

Čo vám Lounge by Zalando ponúka
Naše výhody

Zľavy až 75 %*

Vyzerajte skvele, cíťte sa skvele. Urobte si radosť. Len tak.

Smart hodinky sú múdra voľba

Na smart hodinky sa možete spoľahnúť každý deň. Ak sa stanete členmi Lounge by Zalando získate najkvalitnejšie modely so zľavami až do výšky 75 % z pôvodnej predajnej ceny. Každý deň  vás čakajú výhodné predajné akcie a výpredaje od vyše 2500 značiek. Stiahnite si aplikáciu a môžete si tiež užiť zľavové kupóny plus 31 dní bezplatného vrátenia.

smartwatches_outlet_2_CM

Smart hodinky dámske i pánske – inteligentná voľba pre modernú dobu

Moderné technológie majú v našich životoch nenahraditeľné miesto, a preto vám ponúkame široký výber praktických a atraktívnych smart hodiniek. Z našej bohatej ponuky si vyberú nielen páni a dámy, ale aj deti a dospievajúca mládež. Inteligentné hodinky majú množstvo funkcií, ktoré vám uľahčia život a ktoré vám môžu pomocť udržať si zdravie a psychickú pohodu. Medzi takéto funkcie patrí napríklad i funkcia merania srdcového tepu, čo určite ocenia nielen športovci. Akúkoľvek odchýlku hodinky okamžite nahlásia. Smart hodinky dámske majú spravidla elegantnejší vzhľad, no funkcie majú také isté ako akékoľvek iné pánske smart hodinky. Pomerne bežné sú aj inteligentné hodinky, ktoré dokážu analyzovať kvalitu a hĺbku spánku, či dokonca mieru stresu, ktorý môžeme zažívať počas dňa. Určite vás neprekvapí, že sú na trhu dostupné aj modely smart hodiniek, ktoré dokážu zmerať krvný tlak či poskytnúť údaje o množste spálených kalórií pri fyzickej aktivite. Inteligentné hodinky sú skrátka skvelá voľba pre mužov i ženy akéhokoľvek veku.

Inteligentné hodinky, ktoré nahradia telefón i peňaženku

Ešte pred pár rokmi bolo telefonovanie či platba prostredníctvom hodiniek hudbou budúcnosti, no dnes už sú na trhu dostupné modely smart hodiniek, ktoré zvládnu aj toto. Hodinky na telefonovanie môžu hovory nielen prijímať, ale aj začínať. Niektoré modely majú len funkciu upozornenia na prichádzajúci hovor, takže samotný hovor treba absolvovať prostredníctvom mobilu. Hodinky stačí k telefónu pripojiť bezdrôtovo prostredníctvo Bluetooh. Niektoré modely však používajú tvz. eSIM kartu, vďaka čomu môžete telefonovať aj bez mobilu. Samostatnou kategóriou sú detské smart hodinky, ktoré sú často vybavené SOS tlačidlom či funkciou sledovania pohybu. Takéto inteligentné hodinky určite ocenia najmä rodičia mladších detí. Smart hodinky s funkciou platenia sú mimoriadne praktické a obľúbené. Možno s nimi platiť bezkontaktne a najmä netreba so sebou nosiť objemnú peňaženku. Zadovážte si pánske smart hodinky či dámske inteligentné hodinky i vy a užívajte si voľnosť a slobodu kdekoľvek, napríklad na letných festivaloch či na športových podujatiach. Cestujte naľahko, len so svojimi obľúbenými smart hodinkami z našej ponuky!

smartwatches_outlet_3_CM

Tieto výhodné smart hodinky urobia radosť každému

Obdarujte seba či svojich blízkych s hodinkami s množstvom zaujímavých fukcií. Stanťe sa členmi online outletu Lounge by Zalando a získajte prístup ku stovkám exkluzívnych značiek, ktoré ponúkajú to najlepšie zo sveta moderných technológií aj módy. Bezplatná registrácia je jednoduchá a rýchla. Členovia môžu využívať zľavy až do 75 %* plus bleskové výpredaje každý deň. Je len na vás, či si vyberiete modely s elegantným koženým remienkom, či siahnete po hodinkách s oceľovým, kovovým alebo so silikónovým remienkom, ktorý je najvhodnejší pre aktívnych ľudí.. Smart hodinky sú skrátka inteligentnou voľbou pre každého. Nájdite si to v rekordnom čase v našom online obchode.